هیچ چیز فریاد می زند ‘بیانیه’ مانند سیاه و سفید به خصوص هنگامی که شما می دانید تمام A به Z از سبک.

در طول چند ماه گذشته، تنها چيزي که از دست داديم ياي يا نايز ه! برای همه کسانی که ما را می شناسند، شما می دانید که چقدر بزرگ از یک فن ما از سبک مشهور هستند و همه گیر مکث به تمام ایده مد بالیوود قرار داده است. در حالی که ما کاملا بسیاری از به نظر می رسد به سقوط به, ما عاشق این واقعیت است که همه چیز به آرامی در حال بازگشت به حالت عادی و این بار ما آخرین نگاه جورجیا آندریانی به ما شرکت نگه دارید!

هیچ چیز فریاد می زند ‘بیانیه’ مانند سیاه و سفید به خصوص هنگامی که شما می دانید تمام A به Z از سبک. Giorgia به تازگی به اشتراک گذاشته برخی از تصاویر خود را از photoshoot او و شرح داده شده ، “آنها همیشه شما را انتقاد ، صحبت می کنند بد از شما ، آن را سخت خواهد بود برای دیدار با کسی که شما را به عنوان شما می خواهم ، بنابراین زندگی می کنند ، انجام آنچه که شنیدن خود را به شما می گوید برای انجام … زندگی مثل نمایشنامه ای است که اجازه آزمایش نمی دهد. پس هر روز از زندگی تان بخونید، گریه کنید، برقصید، بخندید و به شدت زندگی کنید، قبل از اینکه پرده بسته شود و قطعه بدون تشویق به پایان برسد. سيت چارلي چاپلين نمی توانست بیشتر به این عنوان مربوط شود!

نگاهی به تصاویر داغ و خیره کننده:

زیبایی ایتالیایی Giorgia به زودی در بالیوود با ‘خوش آمدید به Bajrangpur’ با بازی Shreyas Talpade، سانجی میشرا، و Tigmanshu Dhulia اولین.

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار