Ghoomketu نقد و بررسی فیلم: چنین زیبا-ketu!

Ghoomketu نقد و بررسی فیلم: چنین زیبا-ketu! – سرگرمی

به روز شده: مارس 22, 2020, 07:21 IST | Mayank Shekhar | بمبئی

لود شده با گرما و مراقبت Ghoomketu است که در اصل یک فیلم در مورد فیلم.

Nawazuddin Siddique in Ghoomketu

Nawazuddin صدیق در Ghoomketu

Ghoomketu
در: Zee5
مدیر: Pushpendra Misra
بازیگران: Nawazuddin Siddiqui, Raghubir Yadav Ila آرون
امتیاز:pic

لود شده با گرما و مراقبت از این است که اساسا یک فیلم در مورد فیلم. گفت: این دقیقا همان نوع روایت فیلم که سنتی علاقمندان به سینما ممکن است فورا گرم کردن به. که من معنی وجود دارد کاربردی طرح و یا داستان-خط بله.

اما این چراغ به طور مستقیم با شخصیت سرب و توهمات شخصی خود را — به جای یک سری از حوادث و عواقب نفسه.

در هر صورت در این روز و سن از گوشی های هوشمند یک فیلم در مورد یک فرد از دست رفته به طور طبیعی/عمدا segues به حقیقی. برای چه چیز دیگری شما توضیح یک مرد جوان از چه با شما تماس خواهد بود ‘gaon-dehaat’ (اساسا جزئی در منطقه اوتار پرادش و یا بالا/Oo-توالت) رفتن به بمبئی آن را در فیلم ؟ خانواده خانه لرزاند اشکالی ندارد.

اما هیچ کس در این مرفه به خوبی متصل خانواده دارای یک تصویر از مرد در به تصویب پلیس در بمبئی برای کمک به او را پیدا کنید. پلیس اختصاص داده نابینایان-مرد وظیفه (Anurag Kashyap) باید انتخاب کنید یک سوزن از یک کوه از یونجه در 30 روز مسطح و یا از دست دادن شغل خود.

شما تصویر/نکته. اساسا اجازه ندهید منطق در راه عشق خود را (و یا فقدان آن) برای هر آنچه شما را بر روی صفحه نمایش. این یک فیلم است که لذت می برد به همان اندازه, اگر نه بیشتر, در قطعات. نه فقط به خاطر این نقش با فرم. اما آن استوار مستقیما در کوتاه فوق العاده شیرین صحنه/عکس های شرح داری. تا آنجا که آن را کاملا به ریشه های عجیب و غریب خاک آن است که مجموعه ای در مشت گرفتن مردم و لهجه محلی.

همه صحبت می کند کمی قاه است که به هر حال یک گویش به نام روستایی هندی! Nawazuddin Siddiqui — بهتر شناخته شده در طول تئاتر روز به عنوان یک بازیگر طنز — نقش بی گناه روستایی نادان یا کودن از انواع Ghoomketu. نمی دانم چه نام خود را به معنای. من می دانم ‘dhoomketu’ است که دنباله دار در هندی.

این آگهی فیلمساز Pushpendra Nath Misra را برای اولین بار از ویژگی های. او همچنین مغز پشت Netflix, دلتنگ, سری, تاج محل سال 1989 برای کسانی از شما که دیده می شود (در لیست دیده بان; یک زندگی چقدر به سازمان دیده بان!). صحبت از آن جدول زمانی از این فیلم است که اهمیت بیش از حد.

سازمان دیده بان تریلر از Nawazuddin Siddiqui starrer Ghoomketu اینجا

اگر بود قطعا وجود دارد یک مرحله از فراری پسران پشت در ’80s/’90s که کشیده شد به سحر و جادو از فیلم را انتخاب کنید تا پول نقد را از خود ایجاد کرد/شهر های کوچک خانه و فقط زمین تا شانس خود را در فیلم شهر آن را به عنوان شد. مطمئنا برخی از این امر به زندگی شخصی بسیاری از بازیگران در این تصویر به خوبی شاید نواز خود Raghubir Yadav Brijendra کالا و دیگران — که در بر داشت یک خانه خوب برای استعداد خود را در بمبئی.

اما شخصیت سرب در اینجا — صحبت کردن مستقیم به دوربین در mockumentary سبک; lugging اطراف باستان جراحی-تنه و های — مشتاق به عنوان یک فیلمنامه. و خود فیلم نیست و کاملا خود را در مورد ضرب المثلی مبارزات چرا که می تواند وحشتناکی محدود به عنوان تمام عیار واقعیت است. آن است که محور داستان در سر خود را که بسیار رهایی بخش از طریق یک سری از فیلم های گرفته شده از فیلم های خود را.

سپس شما می توانید تحسین “purbaiya” (ایسترلی باد) باد بیش قهرمان-قهرمان در بازسازی DDLJ یا gawk, gobsmacked در Raghubir Yadav به عنوان انجمن-روستایی کاپیتان اسپاک در حالی که این فیلم دور می شود با که و خیلی بیشتر — صدایی جدی به دنبال حرفه ای تولید شده (به جای B-grade) همه را از طریق.

شما ممکن است بطور دلپذیر شگفت زده برای دیدن یک استرلینگ خط به بالا از ستاره های بزرگ

آمیتا باچان, Ranveer Singh, غیره, تکه به اندازه کافی بلند به نقش در یک فیلم کم بودجه مستقل از debuting نویسنده و کارگردان. که به نوبه خود در مورد وحشی, توهمات یک نویسنده مشتاق به سختی و با یک فرصت ساخت آن را خود! چه چیزی ما را در اینجا و سپس: رویاهای در رویاهای در رویاهای آینده درست است ؟ برای تلفن های موبایل مانند آغاز به کار به من! آن را دوست داشتم.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de