خرید رپورتاژ

دریافت مجموعه…وروم! فرمول 1 برای شروع در ماه جولای سال 2020 میان COVID-19 – ورزشی

به روز شده: Apr 28, 2020, 08:47 IST | AFP | پاریس

فرمول یک رئیس تعقیب کری می گوید Coronavirus-آمار نجومی برای شروع با جایزه بزرگ اتریش در جولای 5

Mercedes's British driver Lewis Hamilton powers his car ahead of Ferrari's German driver Sebastian Vettel during the Brazil Grand Prix in Sao Paulo last November. Pic/AFP

مرسدس بنز را به انگلیسی, راننده لوئیس همیلتون قدرت ماشین خود را جلوتر از فراری آلمانی راننده سباستین Vettel در جایزه بزرگ برزیل در سائو پائولو در ماه نوامبر گذشته. عکس/AFP

فرمول یک رئیس تعقیب کری روز دوشنبه هدفمند Coronavirus-آمار نجومی در نهایت شروع در اتریش در جولای 5 پس از فرانسه جایزه بزرگ لغو شد و طرفداران منع از مسابقه در Silverstone.

فرانسه جایزه بزرگ بود که به برگزار شده است در ژوئن 28, شد, دهمین مسابقه فصل به اوراق و یا به تعویق افتاد. “ما در حال هدف قرار دادن یک شروع به مسابقه در اروپا از طریق آگوست و اوایل سپتامبر با اولین مسابقه محل مصرف در اتریش در 3-5 جولای آخر هفته” کری در بیانیه ای گفت.

“اکتبر و نوامبر خواهد ببینید ما نژاد در اوراسیا و آسیا و آمریکا به پایان رساندن فصل در خلیج فارس در ماه دسامبر با بحرین قبل از سنتی آخر در ابوظبی پس از اتمام بین 15-18 مسابقه است.”

Chase Carey
تعقیب کری

فرانسه GP به نام خاموش
کری در بیانیه ای به دنبال quickfire اطلاعیه از برگزارکنندگان و یک بیانیه از صاحبان Silverstone پیگیری که در آن جایزه بزرگ بریتانیا است که با توجه به محل در جولای 19.

“با توجه به تکامل از وضعیت مربوط به گسترش Covid-19 ویروس فرانسه جایزه بزرگ طول می کشد توجه داشته باشید از تصمیم گیری های اعلام شده توسط دولت فرانسه آن را غیر ممکن است برای حفظ رویداد” نژاد مدیر عامل اریک Boullier گفت.

آن می پیوندد و نه دیگر نژادها در نابود 2020 قهرمانی می شود یا لغو (استرالیا موناکو) و یا به تعویق افتاد (بحرین, چین, ویتنام, هلند, اسپانیا, آذربایجان, کانادا).

برگزارکنندگان مسابقه در Le کستللت مجبور شدند به عمل رئیس جمهور بعد از امانوئل پاکسازی اعلام هفته گذشته که این مستند در فرانسه تمدید خواهد شد تا زمانی که ممکن است 11 و مجامع عمومی ممنوع اعلام کرد تا اواسط ماه جولای. حاکم از برگزاری این مسابقه پشت درهای بسته Boullier گفت: “لو کستللت در حال حاضر در حال چرخش نسبت به تابستان سال 2021”.

آنچه در مورد طرفداران ؟
F1 supremo کری گفت که او انتظار می رود “اوایل مسابقه را بدون طرفداران” اما امیدوار است که تماشاگران اجازه داده می شود به “همانطور که ما حرکت بیشتر به برنامه”. او افزود: “ما هنوز هم به کار بسیاری از مسائل مانند روش برای تیم و سایر همکاران ما برای ورود و کار در هر کشور است. بهداشت و ایمنی از همه درگیر ادامه خواهد داد به یک اولویت و ما فقط به جلو بروید اگر ما اعتماد به نفس ما قابل اعتماد روش به آدرس هر دو خطرات و مسائل ممکن است.”

تجدید نظر F1 تقویم

جولای 5: اتریش
جولای 19: بریتانیا
اوت 2: مجارستان
اوت 30: بلژیک
سپتامبر 6: ایتالیا
20 سپتامبر سنگاپور
سپتامبر 27: روسیه
اکتبر 11: ژاپن
25 اکتبر: ایالات متحده
نوامبر 1: مکزیک
نوامبر 15: برزیل
نوامبر 29: ابوظبی

مسابقه به تعویق افتاد: بحرین (مارس 22) و ویتنام (5 آوریل), چین (19 آوریل) هلند (مه 3) اسپانیا (May 10) موناکو (24 مه) آذربایجان شرقی (7 ژوئن) کانادا (14 ژوئن)

مسابقات لغو: استرالیا (15 مارس) فرانسه (28 ژوئن)

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان

ثبت نام هات بیت