Gerard Pique و شکیرا در تلاش برای کار از خانه با بچه ها در اطراف

Gerard Pique و شکیرا در تلاش برای کار از خانه با بچه ها در اطراف – ورزشی

به روز شده: Apr 02, 2020, 11:06 IST | یک خبرنگار | بمبئی

بستم گفت که زن و شوهر به ادامه کار از خانه به عنوان مستند یک فاز مهم در مبارزه با کشنده Coronavirus

Shakira, Gerard Pique screengrabs from Instagram videos

شکیرا, Gerard Pique screengrabs از Instagram ویدئوها

اسپانیا و بارسلونا ستاره فوتبال Gerard Pique, 33, و ستاره پاپ با همسر شکیرا, 43, مانند هر زن و شوهر در لحظه ای با بچه ها در اطراف و تلاش برای کار از خانه در طول Coronavirus مستند.

در طول تماس های ویدئویی برای یک کنسرت خیریه در اسپانیا به تازگی بارسا عمیق مدافع بستم گفت که پسرانش را, میلان, هفت, و, پنج, به طور مداوم او را دنبال کنید و شکیرا همه در اطراف خانه خود را. “پدر و مادر مانند آهن ربا به فرزندان خود. هر جا که ما به آنها [فرزندان] follow us” گفت: Pique از طریق یک ویدئو کنفرانس در سخنرانی خود برای LaLiga سانتاندر خیریه متحرک.

Shakira, Gerard Oique with sons Sasha and Milan

شکیرا, Gerard Pique با فرزندان ساشا و میلان

اما رنجش گفت که زن و شوهر به ادامه کار از خانه به عنوان مستند یک فاز مهم در مبارزه با کشنده Coronavirus. “واقعیت این است که دوست دارم تمام زندگی تغییرات شما رو به وفق دهند و آن را برخی از زمان. ما این همه با هم” اضافه شده کاکا که به جمع آوری وجوه از طریق این کنسرت به نبرد COVID-19. او همچنین پیوست اسپانیایی دیگر ستاره های ورزشی مانند تنیس رافائل نادال و سابق بسکتبال ستاره Pau Gasol برای صلیب سرخ کمپین برای کمک به همان علت است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de