Gautam Gambhir شد انبوه کنجکاو و کاملا با وسواس بازی: VVS Laxman

Gautam Gambhir شد انبوه کنجکاو و کاملا با وسواس بازی: VVS Laxman – ورزشی

به روز شده: Jun 11, 2020, 12:54 IST | سرپرستان | دهلی نو

Gambhir ساخته شده است که اولین حضور بین المللی خود را برای هند در سال 2003 برگزار 58 آزمون 147 ODIs و 37 T20Is که در آن او به ثمر رساند 4154, 5238 و 932 اجرا می شود به ترتیب

Pic courtesy/VVS Laxman's Twitter account

حسن نیت ارائه میدهد عکس/VVS Laxman حساب توییتر

VVS Laxman در روز پنج شنبه پرداخت ادای احترام به Gautam Gambhir گفت که سابق هند بازکن کاملا با وسواس بازی و هرگز خودداری از چالش که آمد راه خود را در زمینه کریکت.

“انبوه کنجکاو و کاملا با وسواس بازی, Gautam Gambhir هرگز خودداری از یک چالش در یک کریکت زمینه است. آیا مصرف آن را در بیان پرتاب سرعت در تند آهنگ خارج از کشور و یا ایستاده برای یک ستم هم تیمی او می دانست آنچه در آن بود به پایین” Laxman گفت: در یک صدای جیر جیر.

Gambhir ساخته شده است که اولین حضور بین المللی خود را برای هند در سال 2003 برگزار 58 آزمون 147 ODIs و 37 T20Is که در آن او به ثمر رساند 4154, 5238 و 932 اجرا گرديد.

سابق چپ دست رودخانه بخشی از هند کمپین موفق در سال 2007 جهان T20 جایی که او دومین گلزن در مسابقات با 227 اجرا می شود در هفت نوبت. او به ثمر رساند 75 اجرا می شود از 54 توپ در فینال در برابر پاکستان که هند برنده در بولتون.

او قاطع دست کشیدن در فینال 2011 ODI جام جهانی که هند برنده ضرب و شتم سریلانکا در Wankhede ساخته شده او را یک قهرمان ملی ندارم. 38-در سال 97 اجرا می شود 122 توپ به عنوان MS Dhoni-led طرف به پایان رسید هند جام جهانی خشکسالی از 28 سال. Gambhir نیز منجر Kolkata Knight Riders برای دو Indian Premier League (IPL) عنوان در سال 2012 و 2014.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im