Gautam Gambhir انتقاد شدید شهید افریدی برای نظرات خود را در برابر نارندرا: او یک 16-year-old man

Gautam Gambhir انتقاد شدید شهید افریدی برای نظرات خود را در برابر نارندرا: او یک دختر 16 ساله – ورزش

به روز شده: مارس 18, 2020, 14:45 IST | ANI | دهلی نو

او گفت که افریدی در حال انجام سیاست به عنوان آن را تبدیل به یک روند در پاکستان است که اگر یکی باقی می ماند در محل موردتوجه وتماشای عموم, او باید نیاز به صحبت در مورد هند و نخست وزیر آن

Gautam Gambhir

Gautam Gambhir

سابق کریکت هند و BJP مجلس Gautam Gambhir در یکشنبه ناودان سابق شهید افریدی پس از پاکستان همه طفیلی به تازگی ساخته شده نظرات موهن علیه نارندرا نخست وزیر و همچنین raked تا کشمیر موضوع است.

“برخی از مردم فقط رشد می کنند اما نه با ذهن. افریدی در حال حاضر تبدیل به یک 16 ساله مرد. در حالی که جهان در حال مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس شما مشغول بحث در مورد کشمیر و ساخت حقه باز نظرات در مورد نخست وزیر هند. این نشان می دهد خود را و کشور خود را اندیشه. این مایه تاسف است” Gambhir گفت: ANI.

او گفت که افریدی در حال انجام سیاست به عنوان آن را تبدیل به یک روند در پاکستان است که اگر یکی باقی می ماند در محل موردتوجه وتماشای عموم, او باید نیاز به صحبت در مورد هند و نخست وزیر آن است.

او در ادامه گفت: “شما نباید مانند ساخته شده اند, در حالی که اظهارات توزیع مواد غذایی به مردم فقیر. من می خواهم بگویم که قبل از ساخت چنین اظهارات شما نیاز به نگاه به وضعیت کشور. در حالی که خود را در کشور پول نیست و مردم در حال مرگ هستند شما در حال انجام سیاست از آنجا که آن را تبدیل به یک روند در پاکستان است که اگر شما به محبوب سپس شما نیاز به صحبت در مورد هند و نخست وزیر هند.”

در ادامه سخنرانی دراز وشدیداللحن خود در برابر افریدی Gambhir گفت که پاکستان مشغول رخنه تروریست ها در سراسر مرز در زمانی که جهان در حال دست و پنجه نرم کردن با بیماری همه گیر کوروناویروس.

“بازی سیاست در زمانی که تمام جهان در برخورد با کروناویروس همه گیر و وجود بحران اقتصادی این بیانیه خود را) نشان می دهد افکار خود کشور است. حتی در طول این بحران خود را در کشور مشغول انجام تروریسم مرزی و اعزام تروریست ها به سرزمین ما. اگر چنین است فکر خود را پس بدیهی است که شما نمی توانید توسعه نه ذهنی بشر و نه از نظر ملت” کریکت-تبدیل-سیاستمدار است.

“در کریکت, هیچ کس در زمان شما به طور جدی. اگر شما همچنان به چنین نظرات سپس مردم را نمی خواهد شما را به طور جدی حتی در حال حاضر,” او اضافه شده است.

با توجه به توییتر Gambhir را تیمی سابق Yuvraj Singh گفت: “واقعا نا امید شده توسط @SAfridiOfficial را در نظرات به ما محترم’ble PM @narendramodi جی. به عنوان یک مسئول هندی که برای کشور من هرگز قبول چنین کلمات. من یک درخواست تجدید نظر خود را دستور به خاطر انسانیت. اما هرگز دوباره.”

سابق کریکت Harbhajan Singh دوباره توییتی Yuvraj را صدای جیر جیر و گفت: “بله هرگز دوباره بدون توجه به آنچه.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im