Gautam Gambhir انجام آخرین مراسم داخلی کمک

Gautam Gambhir انجام آخرین مراسم داخلی کمک کند – اخبار

انتشار: May 25, 2020, 13:53 IST | سرپرستان | دهلی نو

Gautam Gambhir داخلی کمک کند -یک پرستار بچه بود با Gambhir خانواده به مدت شش سال و نفس او گذشته میان مستند در سراسر کشور

Gautam Gambhir

Gautam Gambhir

کریکت-تبدیل-بی جی پی MP, Gautam Gambhir انجام آخرین مناسک داخلی خود را به کمک یک پرستار بچه که Gambhir به عنوان “خانواده” باعث اتحادیه وزیر Dharmendra Pradhan برای تشکر از او را برای خود “شفقت”. مرحوم شناخته Saraswati Patra مشغول به کار بود با Gambhirs برای چند سال در حال حاضر.

در روز پنج شنبه Gambhir در توئیتر خود نوشت: “مراقبت از یک کمی من هرگز توان داخلی کمک کند. او در خانواده است. انجام آخرین مناسک وظیفه من. همیشه اعتقاد در شأن و صرف نظر از طبقه عقیده و مذهب یا وضعیت اجتماعی است. تنها راه برای ایجاد یک جامعه بهتر است. که من ایده از هند! Om Shanti.”

Patra بود با Gambhir خانواده به مدت شش سال و نفس او گذشته میان در سراسر کشور مستند. Patra شد گزارش مبارزه با دیابت و فشار خون و بستری در یک بیمارستان خصوصی در دهلی نو.

Patra بود از Jajpur منطقه Odisha. BJP وزیر از Odisha Pradhan جیر قدردانی خود را نسبت به Gambhir. او گفت: “مراقبت از ساراسواتی در طول دوره بیماری خود او نیز تضمین کرامت او در مرگ با انجام آخرین حج خود را پس از او باقی مانده فانی نمی تواند فرستاده شده به خانواده اش در بازگشت به خانه در Odisha. با تشکر از شری @GautamGambhir برای این ژست بشردوستانه.”

Pradhan افزود: به عنوان یک همکار Odia, “عمل خود را از شفقت را روح بخشیدن به ایمان بشریت برای میلیون ها فقیر که در حال کار دور از خانه های خود برای امرار معاش و جلب احترام از همه در برابر جامعه است.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de