Gautam Gambhir در موفق بودن مربی: مهم نیست که شما بازی بسیاری از کریکت

Gautam Gambhir در موفق بودن مربی: مهم نیست که شما بازی بسیاری از کریکت – ورزش

منتشر شده در تاریخ: مارس 20, 2020, 12:16 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Gautam Gambhir صحبت در مورد موفق بودن کریکت مربی در ورزش ستاره نشان می دهد کریکت متصل

Gautam Gambhir.

Gautam Gambhir.

سابق کریکت هند-تبدیل-سیاستمدار Gautam Gambhir به تازگی به اشتراک گذاشته شده نظرات خود را در مورد آنچه در آن طول می کشد برای تبدیل شدن به یک مربی موفق در کریکت.

Gautam Gambhir صحبت در مورد موفق بودن کریکت مربی در ورزش ستاره نشان می دهد کریکت متصل و گفت: “مهم نیست که شما یک مقدار زیادی از کریکت برای شما به عنوان یک مربی موفق – احتمالا درست است که برای یک انتخاب, اما نه برای یک مربی است.”

Gambhir ادامه داد: “احتمالا شما فقط می توانید متفاوت T20 حلاجی مربی فقط برای آن قالب خاص. این واقعا درست نیست که کسی که تا حالا بازی کریکت بین المللی و یا کسی که نیست به اندازه کافی کریکت نمی توانید تبدیل شدن به یک مربی موفق. آنچه در نهایت یک مربی در یک فرمت T20 است طرز فکر خود را آزاد و تغذیه طرز فکر شما و شما را به آمار کسانی که اهداف و کسانی که عکس های بزرگ. هیچ کس به شما می آموزد که چگونه به ضربه دامان شات یا معکوس دامان شات بدون مربی می تواند انجام دهد. اگر کسی در تلاش است برای انجام این کار به یک بازیکن او آسیب رساندن به او را بیش از واقع و او را یک بازیکن بهتر است.”

Gautam Gambhir است که به عنوان یکی از بهترین باز کردن ضربه خود را در طول زمان و با تشکیل یک قوی فوقانی سفارش نیروی با Ganesh raina vijay. Gambhir بازی 58 آزمون و 147 ODIs به ثمر رساند 4,154 و 5,238 اجرا می شود به ترتیب در آن فرمت های.

Gambhir بازنشسته و از همه اشکال کریکت در دسامبر سال 2018 است. سال بعد در ماه مارس, Gautam Gambhir وارد سیاست و پیوست BJP و رقابت در سال 2019 هندی انتخابات عمومی. Gambhir رفت به پیروزی شرق دهلی انتخابات

کریکت متصل پخش هر شنبه و یکشنبه در 7 ساعت و 9 ساعت IST در ستاره شبکه ورزش و دیزنی+ Hotstar. نشان دادن میزبانی بسیار دوست داشتنی Jatin Sapru است cricketing افسانه تعامل با طرفداران از طریق تماس های ویدئویی بحث در مورد طیف وسیعی از موضوعات از گرفتن به دانستن آنچه که این اطفال هستند تا در طول مستند به reminiscing با آنها بیش از مورد علاقه خود را بد گویی کردن.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>