Gautam Gambhir: کنندگان هند می تواند سر و صدا استرالیا ضربه حتی با دیوید وارنر و استیو اسمیت

Gautam Gambhir: کنندگان هند می تواند سر و صدا استرالیا ضربه حتی با دیوید وارنر و استیو اسمیت – ورزشی

منتشر شده در تاریخ: Jul 30, 2020, 09:57 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در یک پرده, چت سابق هند, درب بازکن, Gautam Gambhir, مذاکرات در مورد Virat Kohli آماده شدن برای تور استرالیا

Gautam Gambhir. Picture/ AFP

Gautam Gambhir. عکس/ AFP

Gautam Gambhir بود که میان هند بهترین ضربه زن در طول 2000-عصر اخیرا به برگ ریزان برخی از نور در آینده هند سری در مقابل استرالیا.

Gambhir رفت به آدرس چگونه هند کاپیتان Virat Kohli خواهد بود آماده برای سری آینده مقابل استرالیا هنگامی که بازدید آنها را تحت.

صحبت کردن به طور انحصاری در ورزش ستاره نشان می دهد کریکت متصل سابق هند, درب بازکن, Gautam Gambhir, مذاکرات در مورد Virat Kohli آماده شدن برای استرالیا تور “آیا این نخستین تور, که آیا آن را دوم تور در این زمان در اطراف, بدیهی است که او می تواند آماده سازی برای آن را به دلیل آن را به یک چالش متفاوت با دیوید وارنر و استیو اسمیت آمدن به استرالیا تست خط به بالا. از آنجا که هند رو بولینگ حمله به سر و صدا استرالیا پنبه حلاجی شده خط به بالا حتی با دیوید وارنر و استیو اسمیت, اما آره, آن را به یک چالش متفاوت از آنچه در آن بود آخرین بار در اطراف بنابراین شما می خواهید Virat Kohli به آتش به علاوه پرتاب کنندگان نیز به دلیل آن را پرتاب خواهد کرد که شما برنده شدن در این آزمون منطبق است.”

اما قبل از این سری در برابر استرالیا, Virat Kohli و شرکت خواهد بود منتطر نقد-غنی T20 league, هندی لیگ برتر سال 2020 برنامه ریزی شده است که برای شروع از سپتامبر تا نوامبر است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید