خرید رپورتاژ

Gautam Gambhir: اطفال را مجبور به زندگی با خطرات ناشی از COVID-19 – ورزشی

به روز شده: مارس 10, سال 2020, 13:17 IST | PTI | دهلی نو

بین المللی کریکت شورای اسلامی است و با توجه به قانونی از استفاده از مواد مصنوعی به درخشش توپ به جای بزاق.

Gautam Gambhir

Gautam Gambhir

سابق هند, درب بازکن, Gautam Gambhir نمی بینم تغییرات عمده ای در راه کریکت بازی در پست COVID-19 سناریو علاوه بر ممنوعیت استفاده از بزاق بر روی توپ.

بین المللی کریکت شورای اسلامی است و با توجه به قانونی از استفاده از مواد مصنوعی به درخشش توپ به جای بزاق. “من فکر نمی کنم بسیاری از قوانین و مقررات تغییر خواهد کرد, شما احتمالا می تواند یک جایگزین برای استفاده از بزاق ¿ جدای از آن فکر نمی کنم تغییرات بسیاری اتفاق خواهد افتاد” Gambhir گفت: Star Sports.

“بازیکنان و هر کس دیگری نیاز به زندگی می کنند با این ویروس احتمالا آنها باید برای رسیدن به آن استفاده می شود که یک ویروس وجود دارد و که آن را در اطراف. بازیکنان ممکن است در نهایت ابتلا به آن و شما را با آن زندگی می کنند.” اگر اجتماعی فاصله ممکن است در کریکت تا حد معینی از ورزش های دیگر را پیدا خواهد کرد آن را سخت تر زمانی که ورزشی اقدام رزومه گفت: southpaw.

“اجتماعی فاصله و قوانین دیگر ممکن است آسان برای هر ورزش به حفظ. شما هنوز هم می توانید مدیریت به انجام آن با کریکت اما چگونه شما آن را انجام دهد در فوتبال, هاکی و ورزش های دیگر نیز هست. بنابراین من فکر می کنم شما فقط باید با آن زندگی می کنند احتمالا هر چه زودتر به شما آن را قبول کند بهتر از آن است” Gambhir گفت.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de