به طور آزمایشی با عنوان زندگی من در طراحی، آن را توسط پنگوئن در سال آینده منتشر خواهد شد. این کتاب تصاویری از پروژه های طراحی داخلی او، خانواده و مانات را به نمایش خواهد داشت.

Gauri Khan

گاوری خان

گاوری خان اولین بازی خود را به عنوان نویسنده با یک کتاب میز قهوه در مورد سفرش به عنوان طراح انجام می دهد. به طور آزمایشی با عنوان زندگی من در طراحی، آن را توسط پنگوئن در سال آینده منتشر خواهد شد. این کتاب تصاویری از پروژه های طراحی داخلی او، خانواده و مانات را به نمایش خواهد داشت. او همچنین در مورد فلسفه طراحی و سبک خود صحبت خواهد کرد.

مشاهده این در اینستاگرام

هیجان زده در مورد این کتاب قهوه میز با @penguinindia. يکي از بهترين تيراندازي هايي که کردم با تشکر @avigowariker ! @beautybyg_thelook @mehakoberoi @stylebyami @billysiddiqi @mileeashwarya19 @bottomlinemedia #Repost @archdigestindia ã»ã»ã» Gauri Khan’s (@gaurikhan) design journey started long before she took it up professionally and established her eponymous brand Gauri Khan Designs (GKD). آن را از طریق پروژه های شور بود, علاقه شدید به فضای داخلی, و استعداد ظریف خود را به تجسم فضایی است که او را متوجه عشق خود را برای طراحی. او فاش می کند: «من استعدادم را در حالی که خانه خودم را انجام می دادم کشف کردم. من متوجه شدم که این چیزی است که من عمیقا دوست داشتم، اما این یک سفر طولانی بوده است که امیدوارم از طریق کتاب میز قهوه ام به نمایش بگذارم.” # مکث ناشی از همه گیر در زندگی ما، نه تنها ما را به خانه تبدیل کرد، بلکه باعث شد که ما اهمیت فضاهای فیزیکی اطرافمان را درک کنیم. کتاب خان امیدوار است الهام بخش باشد، و همچنین گنجینه ای از عکس های هرگز دیده نشده از کار، خانواده و محل اقامت ش را به نمایش بگذارد. او می گوید: «قفل شدن به من وقت داد تا روی این کتاب میز قهوه کار کنم. این تصاویر پروژه منحصر به فرد و اطلاعات است که من احساس می کنم می تواند طراحان مشتاق و یا کسانی که فقط به طور کلی در هنر طراحی علاقه مند راهنمای.” # کتاب میز قهوه گاوری خان به طور آزمایشی با عنوان ‘زندگی من در طراحی’ قرار است در سال 2021 منتشر خواهد شد و توسط پنگوئن (@penguinindia) تحت مطبوعات Ebury منتشر خواهد شد. بیشتر در #linkinbio عکس: اویناش گوواریکار (@avigowariker) نویسنده: کریتی ساراسوات-ساتپاتی (@kriworks) #architecturaldigest #ADIndia #gaurikhan #coffeetablebook #news

به اشتراک گذاشته شده توسط گاوری خان (@gaurikhan) onSep 14, 2020 در 5:24AM دلار آمریکا

همسر شاه رخ خان در حالی که خانه اش را انجام می داد استعداد او را کشف کرد. “من متوجه شدم که این چیزی است که من عمیقا دوست داشتم. سفر طولانی بوده است که اکنون امیدوارم از طریق کتاب به نمایش بگذارم.» قفل شدن بهش اين فرصت رو داد که روي اون کار کنه وی افزود: این کتاب حاوی اطلاعات دقیقی خواهد بود که احساس می کنم می تواند طراحان مشتاق یا کسانی را که به هنر طراحی علاقه مند هستند هدایت کند.

گاوری خان از زمان قرنطینه خود برای کار بر روی پروژه هایش استفاده کرده است. در ماه ژوئیه، او تصاویر و فیلم ها را به اشتراک گذاشت تا ایده ای از آنچه او را اشغال نگه می دارد، بدهد. او همچنین شده است نگه داشتن با بچه های خود — Suhana ، آریان و آبرام در میان همه گیر. حساب رسانه های اجتماعی او پر از خاطرات قرنطینه سرگرم کننده است.

SRK در سال ۱۹۹۱ پس از یک دادگاه شش ساله با گاوری ازدواج کرد. آن ها یک پسر آریان (متولد ۱۹۹۷) و یک دختر سوهانا (متولد ۲۰۰۰) دارند. آن ها در سال ۲۰۱۳ از آبرام که از طریق رحم جایگزین به دنیا آمده بود استقبال کردند. بچه ستاره که در مورد سوهانا خان صحبت می کرد در دانشگاه نیویورک تحصیل می کند. او سال گذشته اولین بازی بازیگری خود را در فیلم کوتاهی به نام بخش خاکستری آبی انجام داد.

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار