زید دربار و گاوهر خان پس از آن که این بازیگر ویدئویی از زید را به اشتراک گذاشت که گاوهر را پیشنهاد می کرد، تیتر می کنند.

Gauahar Khan and Zaid Darbar. All images courtesy: PR

گاوهر خان و زید دربار. همه تصاویر حسن نیت ارائه میدهد: روابط عمومی

رسانه های اجتماعی abuzz در مورد زن و شوهر جدید ادعا شده در B-Town است. گفته می شود گاواهر خان با زید دربار پیوند می گیرد. پسر آهنگساز اسماعیل دربر، زید تاثیرگذار رسانه های اجتماعی و بازیگر-رقصنده است. با شایعات دوستیابی نشان دادن هیچ نشانه ای از کاهش سرعت، زید دربار و Gauahar خان گرفتن تیتر زمانی که دومی آپلود یک ویدیو در دسته اینستاگرام خود را.

Gauahr Khan

در ویدئویی که توسط گاوآهار در دسته اینستاگرام ش آپلود شد، دونفره دیده می شود که مراحل اشتراک گذاری بر روی آهنگ ‘Diamond da challa’ را به اشتراک می گذارند. شیمی شایان ستایش خود را بسیار قابل مشاهده ساخت طرفداران سر بیش از پاشنه. اما با توجه به منبع بسیار نزدیک ما، حتی راه قبل از این ویدئو، زید دربار در واقع در یک پیشنهاد ازدواج برای گاواهر خان زنگ می زند، از طریق این ویدئو، و ما فقط می توانیم از سر آن دست برداریم!

Gauahr Khan

به اشتراک گذاری ویدیو، او نوشت: “Ye hai Gaane ka asar YA mann ki baat …. ??? جلدی باتائو …#GaZa اون رو #dropYourLove @zaid_darbar بشههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه #diamonddachalla (sic)”. نگاهی به:

از دوستان گرفته تا دوستداران. جدول زمانی از رابطه جوانه زدن خود را به مخمصه تروم یکی است. فقط موضوع وقته . با این حال، هیچ تایید رسمی در مورد همان وجود دارد، هنوز!

همچنین بخوانید: آرزوی تولد ویژه زید دربار برای گاواهر خان: می دانید منظورت برای من چیست، گ

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار