گری نویل انتقاد لیگ برتر تیم: باشگاه در حال وحشت زده

گری نویل انتقاد لیگ برتر تیم: باشگاه در حال وحشت زده – ورزشی

به روز شده: مارس 04, 2020, 08:04 IST | AFP | لندن

سابق انگلستان و ایالات ستاره مدافع گری نویل انتقاد لیگ برتر تیم برای عموم نیست حمایت از سرگیری فوتبال میان COVID-19 همه گیر

Former Valencia FC manager Gary Neville. Pic/Getty Images

سابق والنسیا FC مدیر گری نویل. عکس/گتی ایماژ

سابق منچستر یونایتد مدافع گری نویل را متهم لیگ برتر باشگاه بودن “وحشت زده به مرگ” برای عموم به برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد این فصل است.

لیگ برتر ذینفعان ملاقات روز جمعه به بحث چگونه به پایان زمان کمپین با گزارش است که برخی از باشگاه ها می خواهم به ترک این فصل با توجه به همه گیر و دیگران علاقه مند به بازی تمام باقی مانده 92 وسایل.

تیم های اجتناب از سرزنش
نویل معتقد است که باشگاه ها نمی خواهند به مسئول باید یک بازیکن تبدیل به بیمار با کروناویروس اگر فارسی فصل رزومه. فرانسوی و هلندی فصل نامیده شده اند به دلیل بحران بهداشت و درمان و در حالی که لیگ برتر باید ظاهرا گوش-مشخص ژوئن بازگشت که تاریخ به دور است از مجموعه ای در سنگ.

این ادعا وجود دارد باید بیشتر در نظر عمومی از باشگاه نویل در توییتر نوشت: “PL داشتن یک CV کابوس. آنها در حفظ و فریاد بهداشت اول اما پس از آن مختصر دائما “ما باید دوباره شروع’. من می خواهم توجه آنها بیشتر اگر آنها گفتند: ما قبول افزایش خطر سلامت اما آن را یکی از ما در حال حاضر به’. آنها نمی خواهد به عنوان آنها وحشت زده به مرگ!”

زمانی که نویل خواسته شده بود توسط یک کاربر توییتر چه اتفاقی می افتد اگر کسی فوت کرد به عنوان یک نتیجه از راه اندازی مجدد او گفت: “به همین دلیل ما شنیده نمی, یکی از برجسته تک مدیر عامل/رئیس/مالک یا اجرایی باز کردن دهان خود را به عقب دوباره شروع! کوتاه/کوتاه/کوتاه! ترس مرگ از مسئولیت و مقصر است.”

هیچ ویروس بحث
قبل از ساخت یک استثنا برای برایتون به عنوان “تنها باشگاه حاضر به موضع”, نویل افزود: “این امر می تواند خوب برای آنها به صحبت می کنند حداقل یک بار. هر یک از آنها! باشگاه گنجانده شده است. آنها بسته بندی مایعات جایگزین این ویروس در comms. بسیار خوشحال به ما بگویید که آنها در حال ارائه بسته مواد غذایی ، برایتون اجرایی پل باربر ابراز مخالفت با این ایده از اتمام فصل در خنثی سالن.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de