Gary کیرستن آسانسور درب در چگونه او فرود آمد و تیم هند در سال 2008

Gary کیرستن آسانسور درب در چگونه او فرود آمد و تیم هند در سال 2008 – ورزشی

به روز شده: Jun 15, 2020, 14:27 IST | سرپرستان | دهلی نو

سابق آفریقای جنوبی بازکن صحبت در مورد یک ایمیل فرستاده شده از سابق هند بازکن و پس از آن عضو از مربی انتخاب کمیته Sunil Gavaskar که تا به حال مجموعه ای از توپ نورد

Gary Kirsten

Gary کیرستن

سابق آفریقای جنوبی حلاجی بزرگ Gary کیرستن صحبت کرده در مورد ‘عجیب و غریب به نوبه خود از وقایع که منجر به او را تبدیل به مربی تیم هند در سال 2008. کیرستن نوشت و نام خود را در هند cricketing فرهنگ عامه او به عنوان مغز متفکر تاریخی خود در جام جهانی پیروزی در یاد Wankhede ورزشگاه در بمبئی در سال 2011.

سابق آفریقای جنوبی بازکن صحبت در مورد یک ایمیل فرستاده شده از سابق هند بازکن و پس از آن عضو از مربی انتخاب کمیته Sunil Gavaskar که تا به حال مجموعه ای از توپ نورد.

“من یک ایمیل از Sunil Gavaskar – به نظر من مربیگری تیم هند,” کیرستن گفت: در طول کریکت جمعی پادکست در Spotify در.

“من فکر کردم این یک جعل است. من هرگز حتی به آن پاسخ. او به من ارسال یک ایمیل دیگر و گفت: “آیا شما برای یک مصاحبه؟’ من نشان داد و آن را به همسر او گفت: “آنها باید شخص اشتباه است’. پس از آن بود که عجیب و غریب, ورود به همه چیز و به درستی. منظورم این است که من تا به حال هیچ تجربه مربیگری و یا هر چیزی.

“به هر حال من رفتم برای مصاحبه آن را عجیب و غریب تجربه در راه های بسیاری چون من نیمه رسید در این مصاحبه من و آنیل Kumble که زمان کاپیتان هند و او می گوید:” شما اینجا چه می?’. به من گفت: “من آمده ام برای مصاحبه به مربی شما!’. بنابراین ما نیمه خنده در مورد آن. آن را کاملا یک موضوع خنده,” او اضافه شده است.

Kisten پس از آن نشان داد جذاب جزئیات آنچه panned در طول کل فرایند است. او همچنین صحبت در مورد چگونه آمادگی او برای مصاحبه به همه چیز اتفاق افتاده در یک اطلاعیه کوتاه و چگونه سابق کریکت هند و سپس عضو کمیته راوی بنارس آمد برای نجات خود است.

“ده دقیقه بعد من در این جلسه هیئت مدیره با این BCCI مقامات و آن را کاملا یک تهدید محیط زیست; دبیر هیئت مدیره گفت:” آقای کیرستن شما می خواهم به ارائه چشم انداز خود را برای آینده کریکت هند? و من گفت: “من یکی نیست.’ هیچ کس تا به حال از من خواست برای آماده سازی هر چیزی برای آن است. من تا به حال فقط وارد, وجود دارد,” کیرستن نشان داد.

“راوی بنارس بود که در این کمیته به من گفت: ‘گری به ما بگویید چه شما بچه ها به آفریقای جنوبی تیم را به ضرب و شتم سرخپوستان?’ من فکر کردم آن را بزرگ یخ شکن زیرا من می توانم آن را پاسخ دهد و من پاسخ آن را در حدود دو-سه دقیقه بدون اینکه استراتژی است که ما به نوعی احتمالا استفاده از این روز.”

کیرستن پس از آن نشان داد یکی دیگر حکایت از کل قسمت نیز درگیر گرگ Chappell.

“او مناسب تحت تاثیر قرار گرفته بود به عنوان بقیه از هیئت مدیره به دلیل سه دقیقه بعد – من تا به حال شده است در در این مصاحبه در مورد هفت دقیقه – دبیر هیئت مدیره اسلاید در سراسر قرارداد به من. (من) انتخاب کنید تا قرارداد و صفحه اول, من به دنبال نام من دیوانه وار و من نمی توانم نام من, اما من می بینم گرگ Chappell نام قبلی بود, مربی,” او گفت:.

“بنابراین من اسلاید قرارداد برگشت و به من بگو: آقا من فکر می کنم شما باید به من داده های قبلی خود را مربی قرارداد. او نوع به نظر می رسد در آن کمی مزاحمت و یک قلم را از جیب خود و خراش از خود (Chappell) نام و نام خانوادگی و می نویسد: نام من بر روی آن.

“سپس اسلاید قرارداد بازگشت. بنابراین در حال حاضر من را به نام من در قرارداد. نکته زیبا در مورد که من یک سرنخ آنچه که من باید پرداخت شود. اما بدیهی است که با Chappell بسته وجود دارد, من فکر کردم خوب, اجازه دهید من فقط آن را نگه دارید همان!’ من خوشحال با آنچه که او پرداخت می شود. که در آن بود.”

کیرستن تحویل داده شد اولیه دو سال معامله از تاریخ 1 مارس 2008. او سپس بیش از یک سال تمدید قرارداد که او را دیدم سرب هند به دومین عنوان قهرمانی جهان. خود را تحت نظارت هند نیز در زمان بیش از numero uno نقطه در آزمون در سال 2009.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de