بازی رئیس: سال آینده بازی های المپیک لغو خواهد شد اگر همه گیر پایان نیست

بازی رئیس: سال آینده بازی های المپیک لغو خواهد شد اگر همه گیر پایان ندارد – ورزش

به روز شده: Apr 29, 2020, 08:15 IST | AFP | توکیو

موری با اشاره به بازی لغو شده بود قبلا فقط در زمان جنگ و در مقایسه با نبرد در برابر Coronavirus به مبارزه با یک دشمن نامرئی

Tokyo 2020 chief Yoshiro Mori

توکیو 2020 رئیس Yoshiro موری

به تعویق افتاد توکیو 2020 المپیک باید لغو شود اگر Coronavirus همه گیر نیست و تحت کنترل در آورد با سال آینده کمیته سازماندهی رئیس جمهور هشدار داد حاکم بیشتر به تاخیر می اندازد. نظرات در مصاحبه با ورزش روزانه منتشر شده در سه شنبه می آیند به عنوان کارشناسان پزشکی شک که آیا همه گیر می تواند به اندازه کافی موجود از سال آینده برای برگزاری یک رویداد طراحی شرکت کنندگان و تماشاگران از سراسر جهان است. این بیماری همه گیر در حال حاضر مجبور مدت یک سال تاخیر از بازی ها که در حال حاضر برنامه ریزی برای باز کردن در جولای 23, 2021.

بدون تاخیر بیشتر

اما توکیو 2020 جمهور Yoshiro موری بود قطعی زمانی که خواسته Nikkan Sports daily که آیا این بازی می تواند به تاخیر افتاد تا 2022 اگر همه گیر باقی می ماند یک تهدید در سال آینده پاسخ: “نه”. “در آن صورت آن را لغو” موری گفت. موری با اشاره به بازی لغو شده بود قبلا فقط در زمان جنگ و در مقایسه با نبرد در برابر Coronavirus به مبارزه نامرئی دشمن. اگر این ویروس با موفقیت موجود “ما برگزاری بازی های المپیک در صلح و آرامش در تابستان آینده” او اضافه شده است. “انسان است که شرط بندی در آن است.”

Masa Takaya یک توکیو 2020 سخنگوی کاهش یافته است به نظر امکان لغو بازی و به خبرنگاران گفت که موری اظهارات بر روی رئیس خود افکار. اما نظرات اضافه خواهد شد به رشد سوال در مورد به تعویق افتادن تصمیم ماه گذشته.

واکسن است که باید

روز سه شنبه از ژاپن انجمن پزشکی هشدار داد آن خواهد بود دشوار است برای برگزاری این بازی ها در سال آینده اگر یک واکسن یافت نشده است. “من نمی خواهد می گویند که آنها باید برگزار نمی شود اما این امر می تواند بسیار دشوار است” Yoshitake Yokokura به خبرنگاران گفت:.

و در هفته گذشته یک متخصص پزشکی هشدار داد که او بدبین که بازی های المپیک برگزار می شود 2021. Kentaro ایواتا استاد بیماری های عفونی در دانشگاه کوبه گفت: “ژاپن ممکن است قادر به کنترل این بیماری در تابستان آینده, من آرزو می کنم ما می تواند, اما من فکر نمی کنم که اتفاق می افتد در همه جا بر روی زمین به طوری که در این زمینه من خیلی بدبینانه در مورد برگزاری این بازی ها در تابستان آینده است.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im