FWICE تشکر هندی, عکس متحرک تولید کنندگان انجمن برای کمک به آنها در طول COVID-19

FWICE تشکر هندی, عکس متحرک تولید کنندگان انجمن برای کمک به آنها در طول COVID-19 – سرگرمی

انتشار: Jun 15, 2020, 14:45 IST | همکاری محتوا | بمبئی

فدراسیون هند غربی سینمایی کارکنان (FWICE) از رسانه ها و صنعت سرگرمی است تشکر هند Motion Picture انجمن تولید کنندگان برای سهم خود را به COVID-19 صندوق امداد.

TP Agarwal

TP Agarwal

به نمایندگی از همه کارگران و تکنسین ها از 32 های مختلف صنایع دستی از کارگران و تکنسین ها از رسانه ها و صنعت سرگرمی فدراسیون هند غربی سینمایی کارکنان (FWICE) از رسانه ها و صنعت سرگرمی هستند و خدا را شکر به هند Motion Picture انجمن تولید کنندگان و تمامی اعضای کمیته برای سهم خود را نسبت به COVID-19 صندوق امداد.

این FWICE می دهد با تشکر ویژه از شری TP Agarwal – رئیس جمهور IMPPA برای گسترش دست به سمت حمایت مالی به اعضای ما که در تلاش برای پاسخگویی به نیازهای روزانه خود در طول این دوران سخت با توجه به مستند تحمیل میان COVID -19 بیماری همه گیر.

ما قدردانی از تلاش های IMPPA به ارائه این کمک های پولی به کارگران فقیر کمک به آنها برای زنده ماندن با عزت و خوراک خانواده خود را با سهولت. ما صمیمانه قدردانی از انسانیت و نگرانی نشان داده شده توسط IMPPA نسبت به این دستمزد روزانه کارگران با توجه به آنها و اعضای خانواده بزرگ فیلم برادری.

ما امیدواریم که که همه انجمن ها هم می تواند به مبارزه با این زمان دشوار است. و هنگامی که شاخه های شروع دوباره همه ما باید به کمک یکدیگر به سمت هدف مشترک ایجاد سحر و جادو از فیلم دوباره.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im