توقف کامل

توقف کامل – ورزشی

به روز شده: Jun 14, 2020, 07:29 IST | کلیتون Murzello | بمبئی

کریکت هند است ‘افسر’ Vasant Raiji که گذشت در خواب خود را در روز شنبه صبح به یاد خواهد شد برای سهم خود را به عنوان به خوبی به عنوان جهانی ادبیات بید بازی

Vasant Raiji. Pic/Pradeep Dhivar

Vasant Raiji. عکس/Pradeep Dhivar

اما gutted مرگ می تواند به شما احساس هنگامی که آن نگرانی های کریکت شخصیت می تواند چیزهای بی اهمیت بود دور ؟ تنها برای اثبات آن نمی تواند Vasant Raiji تا ساعت اندکی از شنبه جهان قدیمی ترین زندگی کلاس اول کریکت (100 سال 139 روز) در گذشت و سالروز میلاد KS Duleepsinhji.

Raiji که تنها در هشت Ranji جایزه مسابقات—دو برای بمبئی و شش برای Baroda—اما بزرگترین سهم خود را به بازی بود و در حوزه ادبیات است.

این بود و نه محدود به هند است. کریکت استرالیا مورخان را به یاد داشته باشید در کتاب خود در ویکتور Trumper که به تازگی مشخص شده که کشور را بالا کریکت نویسنده Gideon Haigh در کتاب دوم-مهم ترین افسانه در کریکت استرالیا پس از Sir Donald Bradman.

صحبت از Bradman که Raiji به طور منظم نوشت و با دریافت نامه ها از وجود گذشت نوشته شده توسط ما Walkeshwar که باید کسب درآمد بیشتر ستایش دیگران از آن کردم.

Bradman به عنوان کریکت هند طرفداران به شما خواهد گفت نمی گام خود را در خیابان. Raiji در مقایسه Bradman تصمیمات به خدا خواهد شد زمانی که او نوشت: “سرخپوستان عبادت بسیاری از خدایان است. در Sir Donald Bradman آنها خداوند خود را از کریکت. خدا کامل است. در چشم سرخپوستان Bradman کامل از رودخانه. خدا نهان است. سرخپوستان را دیده اند و نه Bradman بازی. خدا راه های نفوذ ناپذیر است.”

در راه به انگلستان در سال 1948 کشتی (Strathaird) حمل خاکستر گردشگران متوقف در بمبئی اما Bradman نمی توانید در میان شایعات از طاعون. در سال 1953 او تا به حال برای متوقف کردن در کلکته در مسیر به گزارش 1953 سری در انگلستان است. او و خانم جسی لذت می برد برخی از مهمان نوازی هند از کریکت مقامات در فرودگاه. بنابراین هند طرفداران هرگز به دیدن Bradman. با صراحت قرار داده و او ترسیده بود مورد ابتلا به بیماری از این رو دور نگه داشته شده و حتی از سال 1987 جام جهانی است که در کشور خود به پایان رسید تا برنده.

The body of former India first-class cricketer Vasant Raiji being carried at the Banganga crematorium on Saturday. Pic/Bipin Kokate
بدن سابق هند کلاس اول کریکت Vasant Raiji حال انجام در Banganga کوره های جسد سوزی در روز شنبه. عکس/Bipin Kokate

Raiji نوشت: در یک آرایه کریکت هند ستاره از گذشته—Nayudu و مشتاق; های تجاری و Deodhar; Amarnath, هزاره و Phadkar. او را پرستش Nayudu به چنین طول های بزرگ که او وارد یک کتاب او در سال 1990. به عنوان یک کودک او را تماشا Nayudu سرب هند در مراسم تحلیف صفحه اصلی آزمون—علیه انگلستان—در بمبئی Gymkhana در دسامبر 1933.

Raiji تولد 100 در تاریخ 26 ژانویه این سال جشن گرفته شد با بازديد از Sunil Gavaskar, Sachin Tendulkar, Steve واو Nari پیمانکار و روسی کوپر 97 که در حال حاضر قدیمی ترین زندگی, هندی, کلاس اول کریکت.

زمانی که یکشنبه تا اواسط روز ملاقات او را در خانه اش در ژانویه Raiji به نظر نمی رسد به خاطر داشته باشید همه مورد علاقه خود را cricketing سوء استفاده در جزئیات بزرگ اما شما احساس کردم که تمام کسانی که شرکت ظریف نگاهها فریبنده تحویل جیوه فیلدینگ و obduracy نمایش داده شده توسط این سخت ترین بازیکنان در Ranji جایزه Pentangulars و البته آزمون مسابقات در CCI شد در ذهن او حتی در آخرین روزهای زندگی خود را. بدون شک LP Jai به عنوان به خوبی—بمبئی رودخانه—كه Raiji یک کتاب نوشت.

مارکوس Couto دوست خود را از 37 سال بود که کسی فکر آن را مستحق به کشتزارهای Raiji زندگی قرن. در چند مکالمات اخیر و پس از برش از کیک شد چشیده و هضم Raiji بیان یک آرزو از جشن Couto اکتبر بازنشستگی از CCI, [که در آن او در خدمت در اداره بخش] با یک کیک.

Raiji چپ زندگی خود را در چین قبل از طلوع آفتاب. مانند یکی از cricketing قهرمانان Duleepsinhji—در خواب خود را!

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im