خرید رپورتاژ

Fukrey بازیگر Arsalan Sharma سهام تولد 30 برنامه – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: Feb 04, 2020, 16:20 IST | سرپرستان | بمبئی

بازیگر Arsalan Sharma تبدیل یک سال و مسن تر در روز سه شنبه و او در حال رفتن به جشن تولد خود را با خانواده اش

Varun Sharma

Arsalan Sharma

بازیگر Arsalan Sharma تبدیل یک سال و مسن تر در روز سه شنبه و او در حال رفتن به جشن تولد خود را با خانواده خود را.

“برای من تولد طرح به عنوان مثل وجود دارد از جمله تولد بزرگ برنامه های این سال است. من کار کرده اند..بنابراین در این سال تولد است که فقط با خانواده آن را به امر خانواده, و احتمالا صرف تمام روز با مادرم و خواهر” Varun گفت.

و ارسال تاریخ تولد خود را به Fukrey شهرت هنرمند ممکن است یک گریز به تعطیلات. “من برنامه ریزی برای رفتن برای تعطیلات با خانواده ام. این می تواند هر دو بالی یا مالدیو. من واقعا هیجان زده به صرف برخی از وقت با کیفیت با خانواده و دوستان من,” او اضافه شده است.

در این فیلم مقابل, Varun دیده خواهد شد در یک زن و شوهر از پروژه ها از جمله “Roohi Afzana”.

“2020 است برای رفتن به یک بازی هیجان انگیز سال و این همه در مورد بازسازی خود خود من است. وجود دارد بسیاری از پروژه های جالب که من کار بر روی. یکی که من می توانید به بحث در مورد ‘Roohi Afzana’ و من فوق العاده هیجان زده برای این. این یک بازی ترسناک و ژانر کمدی. من واقعا هیجان زده به کشف این نوع و این اولین بار است که من در تلاش برای چیزی شبیه به این” Varun بیان شده است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im