از فراموش کردن ارتش به گناه به خوبی Newwz به بخش 375, همه چیز برای شراب خواری-سازمان دیده بان در میان مستند

از فراموش کردن ارتش به گناه به خوبی Newwz به بخش 375, همه چیز برای شراب خواری-سازمان دیده بان در میان مستند – سرگرمی

انتشار: Mar 29, 2020, 17:39 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

از فراموش کردن ارتش به گناه به خوبی Newwz به بخش 375, در اینجا برخی از بهترین گزینه ها برای همه شما در میان مستند. سازمان دیده بان آنها را اگر شما در میانهی شب!

Picture Courtesy: YouTube

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: یوتیوب

یکی از بسیاری از اثرات اجتماعی فاصله شامل کار از خانه که بدان معنی است که دیگر ساعت کار و انزوا از همکاران خود را. برای مبارزه با تنهایی و ساعات کار طولانی آمازون نخست ویدیو فیلم و پیشنهادات خود را برای شما به نظاره نشست و استراحت پس از روز خود را از کار. در اینجا 8 فیلم شما باید به گرفتن یا re-سازمان دیده بان قبل از اینکه شما بازگشت به زندگی روزمره خود را.

فراموش ارتش: Azaadi Ke Liye – آمازون نخست تصویری

آفتابی Kaushal starrer فراموش ارتش واقعی حماسه جنگ سری در مورد سربازان هندی از آزاد عقبی Fauj که راهپیمایی 3,884 متر از سنگاپور به دهلی نو به کشور خود را از بریتانیا. رهبری Netaji Subhash Chandra Bose آنها مبارزه خود را در برابر اندازه و مقیاس اما نشاندار شد و سپس حکم استقرار به عنوان خائن. تجربه یک عمل بسته بندی شده سری از نو خلق کردن این مهم برهه در تاریخ است.

گناه – Netflix

هنگامی که یک کالج تپش قلب است که متهم به تجاوز به عنف با کمتر محبوب, دانشجو, دوست دختر خود را هدایت نسخه های مختلف از داستان در جستجوی حقیقت است.

Asur : خوش آمدید به وب تاریک – Voot

منحصر به فرد, جرم, هیجان انگیز که چاله دو مخالف جهان در برابر یکدیگر. کمتر کاوش جهان پیچیده از علم پزشکی قانونی و عمیق عرفان باستان اساطیر هند است.

Maska – Netflix

مجموعه ای در بمبئی Maska داستان یک بازنشسته دولت کارمند Yadav, همسرش مایا و 19 ساله پسر Chikoo که دارای شرایط ویژه. خانواده و زندگی یک زندگی شاد تا مایا می یابد یک کار در خشن ورما و به زودی دو سقوط در عشق است. به عنوان خود را در رابطه شکوفه های مایا وعده های سخت به ترک شوهرش ارائه شده او برآورده او یک شرط. چه مایا وضعیت ؟ او را جدا از او با محبت ،

آزمون: یک عصر جدید برای استرالیا تیم – آمازون نخست تصویری

Amazon Original Series آزمون – یک دوره جدید برای استرالیا تیم کریکت docuseries زیر استرالیا مردان تیم کریکت ارائه در پشت صحنه به در چگونه بهترین تیم کریکت کاهش یافت و از فضل و مجبور شد خود را اصلاح عنوان و یکپارچگی است. استرالیا مردان تیم کریکت شده است را برای تقلب و رسوایی و در حال حاضر آنها باید بازسازی فرهنگ خود و اصلاح وضعیت خود را به عنوان جهان شماره یک طرف.

سربازان صفر – آمازون نخست تصویری

در روستایی 1977 گرجستان misfit رویاهای دختر از زندگی در فضا است. هنگامی که یک رقابت ارائه می دهد یک فرصت برای ثبت در ناسا طلایی رکورد او را جذب موقت نیروهای نظامی از مرغک پیشاهنگی جعل دوستی است که یک عمر گذشته.

خوب Newwz – در دسترس در آمازون نخست تصویری

دو زوج با همان نام خانوادگی دنبال لقاح و صبر برای آینده خود بچه ها. مشکل در واقع زمانی که آنها پیدا کردن که اسپرم از هر یک از زن و شوهر شده اند با یکدیگر مخلوط.

بخش 375 – آمازون نخست تصویری

مشهور بالیوود مدیر روهان Khurana می ایستد متهم توسط یک عضو از خدمه اش Anjali اویزان از تجاوز او را در محل اقامت خود را.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>