از قرنطینه برنامه به شوخ پاسخ در میرا راجپوت, Shahid Kapoor, زیاده روی در لذت چت با طرفداران!

از قرنطینه برنامه به شوخ پاسخ در میرا راجپوت, Shahid Kapoor, زیاده روی در لذت چت با طرفداران! – سرگرمی

انتشار: May 25, 2020, 13:16 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

شهید کاپور نیز خود قرنطینه مثل همه ما و او تا به حال دو Instagram چت در دو روز و آخرین کسی نمی تواند از دست رفته در همه!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Shahid Kapoor

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Shahid Kapoor

Shahid Kapoor, درست مثل همه ما است قرنطینه و در خانه است. در دو روز او تا به حال در دو دوره متوالی Instagram چت با طرفداران خود است. و آخرین کسی نمی تواند از دست رفته به هر قیمتی! سوالات محدوده از قرنطینه برنامه ای برای فیلم بعدی خود را به آنچه که او را برای صرف شام.

خوب, اجازه دهید بحث در مورد همسرش میرا ، یک کاربر از او خواست اگر او تا به حال به آمده در Aastha کانال او پاسخ داد: – میرا Ke Girdhar Gopal. و ما احساس می کنیم این است و نه شوخ راه به ذکر است همسر خود را به نام.

یک نگاه حق در اینجا:

Shahid Kapoor Instagram Story

و در اینجا بود که میرا را Instagram داستان که در آن او به اشتراک گذاشته یک ویدیو از خودش و توضیح داد که چه عشق واقع است در زمان اجتماعی فاصله. او همچنین شوهر او پیام با همه ما در چنین مشکل و سخت. یک نگاه:

Mira Rajput Instagram Story

کاربر دیگری از او پرسید چه شد برنامه های خود را در طول این قرنطینه و جداسازی این همان چیزی است که این بازیگر تا به حال به می گویند:

Shahid Kapoor Instagram Story

خوب با توجه به این مستند در سراسر کشور باقی خواهد ماند تا مارس 14, ما به احتمال زیاد برای دیدن بیشتر چنین Instagram و توییتر چت با نه تنها شهید اما بسیاری دیگر از بالیوود و حتی هالیوود در آینده است. آمدن به شهید, 2019 شد مسلما بهترین سال زندگی حرفه ای خود را از او عظیم کبیر سینگ به اعتبار خود را.

آن را تبدیل به بزرگترین, انفرادی, موفقیت در زندگی حرفه ای خود را و ثابت کرد او همیشه در اینجا به ماندن بگیرید. در بسیاری از مصاحبه های خود او ذکر کرده است که او چگونه بوده است, انجام کار خوب در تمام طول و رفته از طریق بالا و بسیار پایین است. به نظر می رسد این است که خود را بهترین زمان است. در حال حاضر او آماده سازی خود برای نیوجرسی که همه برای آزادی در تاریخ 28 اوت و سپس او را به طرفداران خود یک فیلم اکشن با Karan Johar.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>