از Chhichhore به Saaho به Baaghi 3, چگونه Shraddha Kapoor است که اثبات خود را همه کاره!

از Chhichhore به Saaho به Baaghi 3, چگونه Shraddha Kapoor است که اثبات خود را همه کاره! – سرگرمی

انتشار: Mar 05, 2020, 18:42 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

حق از Chhichhore به Saaho به Baaghi 3, Shraddha Kapoor برداشتن به شدت شخصیت های مختلف و اثبات می شود همه کاره بازیگر!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Shraddha Kapoor

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Shraddha Kapoor

Shraddha Kapoor بارها ثابت خود را تطبیق پذیری به عنوان یک بازیگر با دادن وعده اجرای یکی پس از دیگری و در یک زمان کوتاه بازیگر مطمئنا aced مختلف تحولات او به عنوان ما به ارمغان می آورد بسیاری از آواتار – از لبا به حال عمل دختر در Baaghi 3.

Shraddha Kapoor دیده خواهد شد در یک نام تجاری جدید آواتار در آینده او Baaghi 3 و این واقعیت است که Shraddha گرفته است یک جهش از سطح 1 به سطح 100 برای این مخاطبان باید ذهن خود را منفجر برای چنین تغییر دهید. در جدید ترین نسخه از لبا به Chhichhore و سپس Saaho هر یک از فیلم های ما به ارمغان آورد یک شخصیت جدید توسط Shraddha و ما دوست دارم که تطبیق پذیری است.

تریلر از آینده او Baaghi 3 کاهش یافته است در حالی که به عقب و دیدن Shraddha در چنین جسورانه آواتار گرفته است مخاطبان توسط wow. به عنوان ما اینچ نزدیک به انتشار در جمعه ما eyeing او دنباله عمل در حال حاضر. Shraddha قطعا می داند که چگونه به گرفتن توجه مخاطبان و همیشه تلاش می کند برای تبدیل شدن به بهتر در هنر و صنعت خود را ثابت پشتکار و نتیجه نهایی چیزی جز درمان به چشم درد.

Shraddha کاپور در نسخه بعدی این است که فقط یک زن و شوهر از ساعت دور در کنار تایگر شروف در Baaghi 3 انتشار در تاریخ 6 مارس سال 2020 است. این فیلم به کارگردانی احمد خان و تولید شده توسط Nadiadwala نوه سرگرمی. و پس از آن او را veer به ژانر عاشقانه با رانبیر کاپور در Luv Ranjan بعدی کارگردان است که همه مجموعه ای برای انتشار در مارس 26, 2021.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im