از بوستون به بمبئی: Bappi Lahiri, Bappa, Shaan, Sameer, Anuradha برای ایجاد آهنگ Saath انجام

از بوستون به بمبئی: Bappi Lahiri, Bappa, Shaan, Sameer, Anuradha برای ایجاد آهنگ Saath فراموش – سرگرمی

به روز شده: مارس 12, 2020, 07:52 IST | یوپلا KBR | بمبئی

بر اساس بمبئی-Bappi Lahiri, Bappa, Shaan, عضویت در بوستون خواننده Anuradha برای ایجاد یک آهنگ برای تاج رزمندگان.

(From left) Bappi Lahiri, Shaan, Anuradha Palakurthi and Bappa Lahiri

(از سمت چپ) Bappi Lahiri, Shaan, Anuradha Palakurthi و Bappa Lahiri

Bappi Lahiri اتحاد پیوست لیست در حال رشد از هنرمندان با هم به پرداخت باج به تاج رزمندگان. جانباز آهنگساز و پسر Bappa باید هنتای, Shaan, ترانه سرا Sameer Anjaan و بوستون بر اساس خواننده Anuradha Palakurthi برای ایجاد آهنگ Saath انجام دهد.

Bappa که مستقر در لس آنجلس می گوید: او می خواست برای نوشتن یک شماره است که برجسته موضوع وحدت حتی به عنوان ما ماندن در انزوا در میان بحران است. سریع تلفن تماس به Anjaan و چندین جلسات طوفان مغزی بعد این دو به شکل دادن به این آهنگ. “پدر من است که ارائه این آهنگ از من خواست برای انجام این خواننده پس از او شنیده ترکیب من. اما من می خواستم Shaan و Anuradha به ارائه آن می گوید:” Bappa.

بیش از چند روز آینده, Shaan و Palakurthi از هم جدا شده توسط قاره است اما ایران از طریق تلاش های ثبت شده به بخش خود را در خانه خود studios. “با وجود اینکه مستقر در کشورهای مختلف ما همه گرد هم می آیند برای پیگیری. در حال حاضر من درخواست مشهور به ویژگی در این ویدئو” می افزاید: Bappa از این آهنگ است که رها کردن آنلاین در اواخر این هفته.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im