تهیه کننده مشترک موسیقی اسب در حال اجرا، آنیل جین در مورد پاسخ آهنگ کردم کاملا خوشحال است. اما سفر او به صنعت موسیقی سفر آسانی نبوده است.

Anil Jain

آنیل جین

آهنگ عشقی که به تازگی منتشر شده است، تاوز با حضور ستاره بالیوود رانجها ویکرام سینگ و سارا گورپال بازیگر پنجاب بیش از ۳ میلیون بازدید و روز به روز در حال رشد ناخالص داشته است.

این آهنگ از روز انتشار در حال جلب ستایش بوده است و به سرود عشق سال تبدیل شده است. این ترانه توسط دویدن اسبز موزیک تهیه شده است.

تهیه کننده مشترک موسیقی اسب در حال اجرا، آنیل جین در مورد پاسخ آهنگ کردم کاملا خوشحال است. اما سفر او به صنعت موسیقی سفر آسانی نبوده است.

آنیل با تمجید از شهر کوچکی از بهینمال در راجستان همواره تمایل و علاقه مند به موسیقی و فیلم بود. هنگامی که او در سال ۲۰۰۰ به بمبئی آمد، ورود او به این صنعت کار ساده ای نبود.

آنیل پس از راه اندازی کسب و کار اتومبیل خود، سفر خود را با صنعت فیلم ماراتی آغاز کرد و در عین حال چند تماس از بالیوود برقرار کرد که یکی از آن ها تهیه کننده مشترک و بازیگر شریک زندگی اش رنجها ویکرام سینگ بود. این به آنیل کمک کرد تا جهش ایمان را از ماراتی به جریان اصلی بالیوود ببرد.

آن ها پس از تأسیس شرکت خود در حال اجرا اسب استودیوز، اولین فیلم خود را فاوجی کالینگ با حضور رانجا ویکرام سینگ و شارمن جوشی ساختند که جین در آن تهیه کننده بود.

همان طور که آنیل نیز علاقه خود را به موسیقی داشت، آن ها یک شرکت موسیقی تحت گروه دویدن اسب ها تشکیل داد و نام آن را Running Horses Music گذاشت.

آنیل که بیشتر در این باره صحبت می کرد، گفت: «اجرای موسیقی اسب ها هم اکنون ۳ آهنگ از جمله توئز و دو آهنگ پنجابی تولید کرده است و ما دیدی برای تبدیل شدن به یک برچسب موسیقی ممتاز کشور داریم ، ما بیش از ۲۰۰ آهنگ در خط لوله برای سال آینده به زبان های متعدد داریم. ما به زودی با بهترین ها در صنعت همکاری خواهیم کرد در حالی که تلاش می کنیم فرصتی به خارجی های با استعداد، خوانندگان ،کارگردانان موسیقی و بازیگران بدهیم.”

سازمان دیده بان ویدیو زیر:

[محتوای جاسازی شده]

همچنین آنیل پس از دابلینگ با فیلم ها و موسیقی نیز همگی قرار است برنامه سرگرمی خود را نیز راه اندازی کنند که قول می دهد خیلی زود آن را فاش کند.

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان از یک خوراک سندیکاد شخص ثالث، آژانس ها منبع شده است. اواسط روز هیچ مسئولیت و مسئولیتی در قبال قابلیت اعتماد، اعتماد، قابلیت اطمینان و داده های متن خود را نمی پذیرد. مدیریت اواسط روز / اواسط day.com ذخایر تنها حق تغییر ، حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در اختیار مطلق خود را به هر دلیلی آنچه