مجموعه ای به یک آهنگ عشق صمیمی، کنده کا ووه تیل بازیگر زن زارا یسمین تعجب آور طرفداران خود را با فرم رقص معاصر در کنار رقص هند رقص شهرت سلمان یوسف خان به نمایش می گذارد.

Zaara Yesmin with Salman Yusuff Khan

زارا یسمین با سلمان یوسف خان

بازیگر و مدل زارا در حال حاضر برای انتشار آهنگ جدیدش با عنوان کنده کا ووه تیل که توسط شهرت بخایالی ساچت تندون خوانده شده است، آماده می شود. مجموعه ای به یک آهنگ عشق صمیمی، کنده کا ووه تیل بازیگر زن زارا یسمین تعجب آور طرفداران خود را با فرم رقص معاصر در کنار رقص هند رقص شهرت سلمان یوسف خان به نمایش می گذارد. اگرچه این بازیگر یک فلامنکو آموزش دیده و رقصنده قطب است، اما مجبور بود آموزش های شدیدی را برای یادگیری فرم رقص معاصر برای کنده کا ووه تیل انجام دهد.

زارا تا به حال به آموزش خود را به مدت 25 روز مستقیم در حالی که اختصاصا دادن 4-5 ساعت در هر روز برای جلسات تمرین. این بازیگر در حین آموزش نیز با آسیب ستون فقرات مواجه شد اما با وجود صدمه دیده بودن به رفتن ادامه داد.

زارا که در مورد سختی ها صحبت می کرد، می گوید: «من کاملاً مطمئن بودم که باید تلاش اضافی می کردم چرا که یک رقصنده رسمی معاصر نیستم. اما از آنجا که من یک قطب آموزش دیده و رقصنده فلامنکو هستم، به من در انعطاف پذیری کمک کرد. اما من مجبور به رفتن یک مایل اضافی برای مستقیم 25 روز و طراح رقص بیش از حد با من همکاری زیادی کرد. من عصبی بود برای مطابقت با مراحل و به اشتراک گذاشتن صفحه نمایش با سلمان است که رقصنده عالی”.

زارا در طول سال ها در بسیاری از ترانه های برجسته دیده می شود و با استعدادهای برتر مانند گورو رندهاوا، دارشان راوال، امیت میشرا، پالک موکال شان، ایکا، پایال دیو، ساچت تاندون و بسیاری دیگر کار کرده است.

این بازیگر از یک فان بیس بزرگ لذت می برد و رسانه های اجتماعی اش اثبات آن هستند. او به عنوان مظهر زیبایی توسط طرفداران خود که در حال حاضر مشتاقانه در انتظار آهنگ آینده خود را touted.

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان از یک خوراک سندیکاد شخص ثالث، آژانس ها منبع شده است. اواسط روز هیچ مسئولیت و مسئولیتی در قبال قابلیت اعتماد، اعتماد، قابلیت اطمینان و داده های متن خود را نمی پذیرد. مدیریت اواسط روز /mid-day.com تنها حق تغییر، حذف یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا را به صلاحدید مطلق خود به هر دلیلی برای خود ذخیره می کند.