فرانسوی, کارشناسان ایرباس در پاکستان برای بررسی سقوط

فرانسوی, کارشناسان ایرباس در پاکستان به پروب تصادف – اخبار

به روز شده: مه 27, 2020, 08:53 IST | سازمان | کراچی

پرواز سقوط کرد و در جناح باغ در نزدیکی منطقه مستعمره مدل در Malir در روز جمعه بعد از ظهر ساعت قبل از فرود خود را در کراچی جناح فرودگاه بین المللی. یازده نفر بر روی زمین زخمی شدند

Relatives of a plane crash victim mourn in Karachi. Pic/AFP

بستگان سقوط هواپیما قربانی سوگواری در کراچی. عکس/AFP

یک تیم از کارشناسان فنی از ایرباس هوافضا شرکت وارد پاکستان به صورت مستقل پروب به PIA سقوط هواپیما مربوط به آن هواپیما که در آن 97 نفر کشته شدند در یکی از فاجعه بار ترین حوادث هواپیمایی در تاریخ این کشور با توجه به گزارش رسانه ها در روز سه شنبه. این تیم از کارشناسان از یک هواپیمای ایرباس تسهیلات در فرانسه در شهر تولوز را بازرسی باند از میدان هوائی بین المللی کراچی و بدبختی سایت که در آن پرچم ملی حامل پرواز PK-8303 از لاهور سقوط فرود در جمعه ژئونیوز گزارش داد.

هلند-دفتر مرکزی بین المللی هوافضا شرکت اجرا خواهد شد تحقیقات مستقل به سقوط هواپیما شامل یک ایرباس A-320 و گزارش شده که به دلیل خرابی موتور آن گفت. به زودی پس از این حادثه مقامات پاکستانی به حال محاصره این بدبختی سایت و ممنوع انتقال اشیاء تا زمانی که ایرباس تیم وارد به انجام یک تحقیق رسمی با توجه به گزارش. این خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) و هوایی فرانسه کمک خواهد کرد این هواپیما تولید می کند که هر گونه قطعی جزئیات آن گفت. ایرباس در نامه ای به تمام شرکت های هواپیمایی عامل A-320 باریک-بدنه جت عهد کرده است به ارائه همکاری های فنی به PIA هوایی فرانسه و موتور CFM تولید کننده بین المللی است.

این هواپیما تحویل داده شد به PIA در سال 2014 و تا به حال به اتمام 47,100 ساعت پرواز و 25,860 پرواز چرخه تا زمانی که آن سقوط این گزارش گفت:. در ضمن باقی مانده فانی سه مسافر بودند تحویل به خانواده های خود در اسلام آباد است. اجساد قربانیان در حال شناسایی از طریق آزمایش DNA آن را به عنوان نزدیک به غیر ممکن است برای خانواده ها برای شناسایی متوفی به دلیل سوختگی های شدید آنها پایدار است. یک نقطه جمع آوری برای آزمایش های DNA انجام شده در دانشگاه کراچی را به پزشکی قانونی DNA در آزمایشگاه.

نود و هفت نفر کشته شدند و دو به طور معجزه آسایی جان سالم به در این حادثه روز جمعه یکی از فاجعه بار ترین حوادث هواپیمایی در پاکستان تاریخ هوانوردی. پاکستان محققان در حال تلاش برای پیدا کردن اگر سقوط است مربوط به یک خطای خلبان یا ویژگی های قطعی است. با توجه به یک گزارش تهیه شده توسط این کشور در سازمان هواپیمایی کشوری (CAA) است موتورهای هواپیما بود خراشیده باند سه بار خلبان اولین تلاش به زمین باعث اصطکاک و جرقه های ثبت شده توسط کارشناسان. به گفته کارشناسان عدم دستیابی به کارگردانی ارتفاع نشان می دهد که موتورهای شد پاسخ نمی دهد. این هواپیما پس از آن, کج شده و به طور ناگهانی سقوط کرد.

پرواز سقوط کرد و در جناح باغ در نزدیکی منطقه مستعمره مدل در Malir در روز جمعه بعد از ظهر ساعت قبل از فرود خود را در کراچی جناح فرودگاه بین المللی. یازده نفر بر روی زمین زخمی شدند. پاکستان پروب تیم است که انتظار می رود به ارائه گزارش در مورد سقوط در حدود سه ماه. با توجه به PIA مهندسی و تعمیر و نگهداری بخش آخرین بررسی از هواپیما انجام شد و در 21 مارس این سال و آن را به حال پرواز از مسقط به لاهور یک روز قبل از سقوط.

محققان را به دیدن آنچه که هر دو ناشی از موتورهای کار را متوقف کنید. این می تواند یک پرنده یا ضربه خلبان به طور تصادفی خاموش کردن اشتباه موتور. این نادر است برای هر دو موتور به تعطیل به طور همزمان با توجه به گزارش رسانه های محلی. در پی COVID-19 گیر دولت پاکستان اجازه داده است محدود پرواز داخلی عملیات از پنج فرودگاه های بزرگ – اسلام آباد کراچی لاهور پیشاور و کویته – از مارس 16.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im