Freida Pinto: ما تمسخر برای صحبت کردن به زبان های بسیاری از

Freida Pinto: ما برای تمسخر صحبت های بسیاری از زبان ها – سرگرمی

انتشار: Mar 19, 2020, 08:17 IST | سرپرستان | لس آنجلس

Freida Pinto می گوید: جهان نیاز به جذب اخلاق از فرهنگ هند در این زمان تاریک’

Freida Pinto. Picture courtesy/Freida Pinto's Instagram account

Freida Pinto. تصویر حسن نیت ارائه میدهد/Freida Pinto را Instagram account

Freida Pinto احساس می کند در یک زمان وجود دارد هنگامی که جهان به تمسخر سرخپوستان برای صحبت کردن بسیاری از زبان ها و جشن بسیاری از جشنواره های. این بازیگر می گوید: جهان نیاز به جذب اخلاق از فرهنگ هند در این “دوران تاریک”. بازیگر مورد جدید نشان می دهد متحرک “میرا, Royal Detective” بافته شده در اطراف با فرهنگ و سنت. او احساس می کند مردم را شگفت زده خواهد به نگاه بی شمار رنگ و تنوع هند است.

“من فکر می کنم اولین چیزی است که جهان در حال رفتن به کاملا شیفته این واقعیت است که وجود دارد بسیاری از زبان ها و جشنواره ها است که ما را جشن می گیرند” Freida گفت: سرپرستان در مصاحبه.

“ما در گذشته شده اند و تمسخر برای صحبت کردن بسیاری از زبان ها و جشن بسیاری از جشنواره های. در حال حاضر آنها در حال رفتن برای دیدن زیبایی از این و پس از آن متوجه آنچه که آنها از دست رفته است. آنها می خواهند به جشن تعدادی از آنها را در اینجا در امریکا و من فکر می کنم آنها به حق باید شبیه به جشن کریسمس و عید پاک و یا هر گونه دیگر جشنواره,” او اضافه شده است.

آمریکا مبتنی بر بازیگر است که شهرت با برنده جایزه اسکار میلیونر زاغه نشین ادامه داد: “من امیدوارم که آنها جشن عید هولی و دیوالی و درک اهمیت این جشنواره است. همه این جشنواره به مادر طبیعت بلکه در خوب و بد همان راه دیگر جشنواره های مذهبی گره خورده است. بنابراین من فکر می کنم از آن خواهد شد یادگیری و ادراک ساختمان به عنوان به خوبی.

“همچنین به عنوان یک نقطه نظر چقدر فرهنگ هند و سنت است بافته شده در اطراف خانواده دوستی و با هم بودن. من فکر می کنم جهان واقعا به آن نیاز دارد در حال حاضر. ما باید از این در این زمان تاریک,” او اضافه شده است.

Freida به حک کردن تو رفتگی در دیوار خود را در دنیای سینما از طریق نقش خود را در فیلم هایی مانند “Miral”, “روز شاهین”, “جاودانه”, “رقصنده صحرا” و “ظهور سیاره میمونها”. Freida نیز دیده می شود با کریستین بیل در Terrence Malick فیلم “شوالیه فنجان” که به نور آورده هالیوود کوچک است. کار خود را از سر نیز شامل پروژه های “چریکی”, “Yamasong: مارس از چالهها”, “Mowgli: افسانه جنگل” و “عشق سونیا”.

بازیگر احساس می کند که عدم آگاهی از فرهنگ هند منجر به کلیشه.

“وجود دارد این چیز زیبا در مورد فرهنگ هند که از آن بسیار استقبال اما به دلیل عدم آگاهی از فرهنگ در طول سال از آن شده است کاهش می یابد به کلیشه. و این نشان می دهد (‘میرا, Royal Detective’) میشکند همه از این. هیچ کس صحبت می کند در یک لهجه خاص; همه ما فقط به خود ما فقط به آن را جهانی درک کرد. این را مردم دیده و شنیده و نه آنها را احساس مسخره در حالی که تماشای یک نمایش بود,” او گفت:.

در مجموعه داستانی سرزمین Jalpur, “میرا, Royal Detective” شرح زندگی میرا یک روستایی است که منصوب به نقش royal detective توسط ملکه. Freida ابراز شخصیت ملکه Shanti که انتصاب یک نوع همدلی و هوشمند و با اعتماد به نفس دختر بچه ای به نام میرا به Royal detective به پادشاهی خود را.

“بازی ملکه Shanti در ‘میرا, Royal Detective’ است که بسیار ویژه است زیرا اولا من هرگز رشد تماشای یک نمایش شبیه به این. این واقعیت است که نشان می دهد در حال حاضر ساخته می شود با تمام جنوب آسیا بازیگران, تم آهنگ ها همراه با لباس و زبان و غیره فقط به این معنی است که ما برای عادی سازی جنوب آسیا و فرهنگ هند. ما دیگر مردم برای تماشای این می شود و بخشی از آن را به عنوان به خوبی. آن را مانند همه ما به این دعوت یک حزب بزرگ در ‘میرا, Royal Detective’,” او گفت:.

سری ویژگی های تمام بازیگران برجسته جنوب آسیا از جمله بازیگران Jameela جمیل, Kal Penn, Freida, Hannah Simone Utkarsh Ambudkar, Aasif ماندوی و Aparna Nancherla, در میان دیگران. آن را نیز معرفی 16 ساله تازه وارد للا Ladnier به عنوان صدای میرا. نشان برتر خواهد شد در ایالات متحده در 20 مارس در کانال دیزنی. آن را در هوا در کانال دیزنی هند در مارس 22.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>