خرید رپورتاژ

#FreeOurFootpaths کمپین برجسته دولت متاسفم از پياده در بمبئی – اخبار

به روز شده: Feb 10, سال 2020, 18:19 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

#FreeOurFootpaths آغاز شد به برجسته وحشتناک دولت از پياده در بمبئی به مقامات Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC)

A screengrab of the video shared by mid-day on Twitter

یک screengrab از ویدئو به اشتراک گذاشته شده توسط اواسط روز در توییتر

پياده ساخته شد برای حرکت آسان برای عبور و مرور. با Mumbaikars داشتن از طریق چند موانع در راه خود را به مقصد خود را از مداخله های غیر قانونی پياده در خارج از مدارس و کالج ها ایستگاه های راه آهن و جمعیت آن را به خود جذب یکی از آنها که در حال حرکت از یک مکان به یک کار بسیار نیرومند است.

طبق آمار در سال 2016 51 درصد از مسافران سفرهای روزانه در پا در بمبئی. آنها به عنوان راه رفتن در جاده ها باز آن را می سازد آنها را به خطرات ناشی از قربانیان تصادفات جاده ای. طبق یک مطالعه انجام شده توسط بلومبرگ Philanthropies طرح جهانی ایمنی جاده (BIGRS) با همکاری بمبئی پلیس راهنمایی و 51 درصد از قربانیان تصادف جاده در حال عبور و مرور. بنابراین بمبئی, North Central منطقه فروم (MNCDF) در ارتباط با mid-day.com پیوست دست با جاده های بمبئی برای یک کمپین درخواست از باشگاه به اقدامات لازم در مداخله های غیر قانونی و رایگان پیاده رو برای عبور و مرور.

#FreeOurFootpaths آغاز شد به برجسته وحشتناک دولت از پياده در بمبئی به مقامات Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC). و به منظور برجسته کردن موضوع 10 ویدئوها فرستاده شده توسط Mumbaikars نشان دادن شرایط اسفناک از پياده از مناطق خود شدند را به باشگاه اطلاع. بسیاری از این ویدئوها نشان داد تجاوز غیر قانونی توسط دستفروشان است که پیاده به راه رفتن در جاده ها. دیگر از غیر قانونی دستفروشان این ویدئوها نیز هایلایت های غیر قانونی احتکار در پياده وسایل نقلیه پارک شده در آنها و خود را در شرایط بد.

با توجه به این که آن را مخاطره آمیز برای شهروندان ارشد, حامله, زن و متفاوت-abled شهروندان به پیاده روی BMC آیا حضور escalations در چند مورد. اما اقدامات خود را برای حذف دستفروشان به طور دائم یافت ضعیف به عنوان آنها ساخته شده باز گشت در همان نقطه روز بعد ساختن زندگی پر از بدبختی برای همه پیاده.

Nexus BMC مقامات و پلیس باید با دستفروشان افزایش اعتماد به نفس خود را به انجام کسب و کار خود را. مسئله غیر قانونی هاوکینگ تهدید باید برای مدنی افغانستان اقدامات سختگیرانه تر در این دستفروشان. دولت باید تحت فشار برای اجرای نوازنده قوانین را پياده امن برای عبور و مرور.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im