چهار عکس های بیشتر لطفا به ادامه فصل دوم جسورانه و شجاع?


Kirti Kulhari, Sayani گوپتا Maanvi Gagroo و بنی J چهار مطلب عکس های فصل 2 تمام مجموعه می شود و ما تعجب می کنم اگر فصل دوم خواهد بود جسورانه و شجاع تر از اول یا نه!

Four More Shots Please 2 Picture Courtesy: Amazon Prime Video India

چهار عکس های بیشتر لطفا 2 تصویر حسن نیت ارائه میدهد: آمازون نخست ویدئو, هند

چهار عکس های بیشتر لطفا به دست آورد فک انداختن محبوبیت در میان مخاطبان با وجود داشتن غیر متعارف طرح. با توجه به این که فصل دوم ما را به استانبول خواهد شد که اضافه کردن یک وزن خاص و خفقان پرنیان به نشان می دهد.

فراموش نکنید که چهار عکس های بیشتر لطفا فصل 2 اعتبار به تنها جریان اصلی نشان می دهد که نمی بیش از حد مردانه و زده وتر درست با مخاطب نیز از جمله مردان! آن است که بدون شک آمازون نخست هند اولین زنان موفق-led حق رای دادن در OTT فضا.

در حالی که فصل اول از این نمایش به کارگردانی آنو منون از فصل دوم کارگردانی توسط Nupur Asthana. ستارگان بازیگران این نمایش شامل Kirti Kulhari, Sayani گوپتا Maanvi Gagroo و بنی J پخش آگهی در خط مقدم است. ترکیبی از بازیگران است که قطعا یک قاتل یکی است و کمک می کند تا در ارائه به ما پیچیده بافته داستان آرامی.

تریلر راه اندازی شد به تازگی ایجاد شده کاملا هم بزنید در میان بینندگان مشتاقانه در انتظار انتشار فصل دوم در 17 آوریل سال 2020!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>