چهار عکس های بیشتر لطفا! greenlit برای فصل سوم

چهار عکس های بیشتر لطفا! greenlit برای فصل سوم – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: مارس 08, 2020, 13:55 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

راه اندازی شد در فصل دوم از چهار عکس های بیشتر لطفا! است که بیشتر به تماشای نمایش از هند در آمازون نخست تصویری در سال 2020 تا کنون

Image source: PR

منبع تصویر: روابط عمومی

در روز دریافت بسیار زیاد ستایش عشق و قدردانی برای فصل دوم, آمازون نخست تصویری امروز اعلام کرده است که طرفداران می تواند به جلو نگاه به فصل سوم از آمازون سری اصلی چهار عکس های بیشتر لطفا!

ایجاد شده توسط Rangita Pritish Nandy و تولید شده توسط Pritish Nandy Communications Ltd. فصل 2 به کارگردانی Nupur Asthana و عنوان توسط Sayani گوپتا, Kirti Kulhari بنی J و Maanvi Gagroo. نخست عضو در بیش از 200 کشور و منطقه در حال حاضر می تواند شراب خواری-سازمان دیده بان هر دو فصل 1 و 2 از بسیار دوست داشتنی Amazon Original Series چهار عکس های بیشتر لطفا! در آمازون نخست تصویری.

“پاسخ به چهار عکس های بیشتر لطفا! فوق العاده بوده است; آن را در حال حاضر تبدیل به پربیننده ترین نمایش از هند در این سال است. فصل اول یکی از بالا 3 پربیننده ترین های آمازون سری اصلی از هند در سال 2019 و فصل دو تنظیم کرده و در عین حال یکی دیگر از معیار” گفت: Aparna Purohit رئیس آمازون اصل آمازون نخست تصویری هند است. “ما هیجان زده می شود در ارتباط با Pritish Nandy ارتباطات و به دنبال به جلو به یکی دیگر از پیشگامانه فصل است.”

“در فصل جدید unapologetically ناقص دختران روبرو خواهد شد و حتی بیشتر چالش ها و کلیشه های پرتاب آنها اما همه در حالی که دوستی خود را خواهد خود را نیروی محرکه” گفت: Pritish Nandy رئیس Pritish Nandy Communications Ltd.

“بعد از عشق بی قید و شرط دریافت بیش از دو فصل نه تنها زنان بلکه مردان نیز همراه با آمازون نخست تصویری ما را خوشحال و برای ما بینندگان فصل سوم. فصل سوم را انتخاب کنید تا از جایی که چهار دختر باقی مانده در پایان فصل دو و را رو به جلو داستان های خود را به عنوان آنها سفر پیش رو در زندگی حرفه ای خود را, روابط, عشق و از همه مهمتر شور و شوق و زیبایی دوستی خود را!”
Devika Bhagat نوشت که فصل 1 و 2 را برمی گرداند به نوشتن فصل 3.

Tannishtha Chatterjee, یک احترام بازیگر, نویسنده و کارگردان مستقیم تمام قسمت های فصل جدید در حالی که گفت و گو را ادامه خواهد داد به قلم Ishita Moitra.

هر دو فصل از آمازون سری اصلی چهار عکس های بیشتر لطفا! بخشی از هزاران نفر از تلویزیون نشان می دهد و فیلم از هالیوود و بالیوود در نخست تصویری کاتالوگ مختلف از جمله تحسین هند تولید آمازون سری اصلی.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im