سابق جسمی به چالش کشیده کریکت دینش Sain به دنبال قاصد کار

سابق جسمی به چالش کشیده کریکت دینش Sain به دنبال قاصد کار – ورزش

به روز شده: Jul 29, 2020, 07:44 IST | Subodh Mayure | بمبئی

Sain, 35 بود که بالاترین چوگان-یادداشت برداری (هشت ویکت) در پنج کشور مسابقات در بنگلادش است اعمال می شود به صورت قراردادی کار در پاسخ به یک روزنامه تبلیغات

Dinesh Sain

Dinesh Sain

از جان گذشته بار تماس برای اقدامات ناامید. گرسنگی از درآمد به طور منظم با توجه به یک دوره طولانی مدت از بیکاری هاریانا-بر اساس دینش Sain که تا به حال رهبری یک تیم را برداشت توسط All India Cricket Association for جسمی (AICAPC) در پنج کشور سری در بنگلادش در سال 2015 به کار گرفته شده برای یک قاصد کار در ملی مبارزه با دوپینگ آژانس (ندا) در دهلی نو.

Sain چپ پا شده است تحت تاثیر فلج اطفال پس از تولد.

Sain, 35 بود که بالاترین چوگان-یادداشت برداری (هشت ویکت) در پنج کشور مسابقات در بنگلادش است اعمال می شود به صورت قراردادی کار در پاسخ به یک روزنامه تبلیغات است.

“من دو بار اعمال شده برای قاصد کار در Sonepat دادگاه منطقه [در هاریانا] اما نمی توانید انتخاب شده است. همان افسر مصاحبه من در هر دو موارد است. او از من پرسید چرا من می خواستم برای انجام یک قاصد و اصرار داشت که من باید همچنان به بازی کریکت به جای. من به او گفتم که من نیاز به کار به عنوان من دیگر هیچ منبع درآمد برای تغذیه خانواده است. من یک ساله پسر. من نیاز به یک کار به شدت” Sain گفت: اواسط بعد از Chandigarh در روز سه شنبه.

همچنین بخوانید: COVID-19: استیو واو مدیر را افزایش می دهد افزایش می دهد Rs 1.85 لاخ برای هند جسمی اطفال

“در گذشته من نیز اعمال می شود برای این کار یک پستچی است اما فکر نمی کنید که یا. من اجرای یک فروشگاه مواد غذایی از خانه من اما درآمد به اندازه کافی برای حمایت از خانواده من” اضافه شده Sain که یک ITI [صنعتی موسسه آموزش] دیپلم دارنده.

سابق هند pacer و رئیس جمهور از AICAPC, Karsan Ghavri معتقد است شرکت ها باید رو به جلو برای حمایت از هند را غیر فعال cricketers.

“غیر فعال اطفال [که به نمایندگی از کشور] باید با توجه به شغل بر اساس اولویت. در کشور ما وجود دارد بنابراین بسیاری از خانه های سازمانی که می تواند به شغل به این مستحق ورزشکاران است. ما [AICAPC] ادامه خواهد داد رویکرد خانه های سازمانی, اما آن را خوب خواهد بود اگر مردم جلو آمده و به کمک یک بشردوستانه اساس” Ghavri گفت.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید