سابق نیوزیلند هاي Iain اوبراین نوبت به crowdfunding برای بازگشت به خانواده خود

سابق نیوزیلند هاي Iain اوبراین نوبت به crowdfunding برای بازگشت به خانواده خود را – ورزش

انتشار: Mar 27, 2020, 08:20 IST | سرپرستان |

اوبراین است به دنبال پیدا کردن راه خود را بازگشت به انگلستان از زمان شیوع بیماری همه گیر کوروناویروس که ادعا کرده بیش از 20 ، 000 زندگی در سراسر جهان

Picture Courtesy. Iain O'Brien's Twitter

تصویر حسن نیت ارائه میدهد. Iain اوبراین توییتر

سابق نیوزیلند سریع کاسه Iain اوبراین است که به دنبال به عقب بر گردیم به خانواده اش در بریتانیا و برای که او آغاز شده است جمعیت بودجه پروژه در توییتر.

اوبراین که بازی 22 آزمون 10 ODIs و چهار T20Is نیوزیلند توییتی که او آماده است تا به بحث کریکت بیش از تماس تصویری با هر کسی که ارائه آنها در حال حاضر به قطعات برخی از پول است که او می توانید استفاده کنید برای رفتن به انگلستان که در آن او در حال حاضر زندگی با همسر و دو فرزند.

“بنابراین در تلاش برای جمع آوری پول به پرداخت هزینه برای این پرواز بازگشت به انگلستان است. من یک ایده دارم. اگر کسی را دوست دارم و 20 دقیقه اسکایپ/vid تماس یک بحث در مورد همه چیز, کریکت, سیاست, سوسیس, سلامت روان, Sachin ، اگر شما می خواهم که & یدکی می تواند یک زن و شوهر از $ £ DM من ایم” اوبراین.

اوبراین است به دنبال پیدا کردن راه خود را بازگشت به انگلستان از زمان شیوع بیماری همه گیر کوروناویروس که ادعا کرده بیش از 20 ، 000 زندگی در سراسر جهان تا کنون. بخشی از بحران جهانی ناشی از گسترش ویروسی است هزاران محدودیت های اعمال شده در سفر در کشورهای سراسر جهان است.

“بزرگ کمی برای من همسر من است دارای یک بیماری ریوی که در آن اگر او می شود هر نوع عفونت قفسه سینه آن می توانید زمان خود زندگی” اوبراین به نقل از به نقل از این مسائل.co.nz’.

“این ویروس می تواند او را بکشد. با یک زن و شوهر از بچه ها برای مقابله با, و مادر او است و 80 وجود دارد کمی منصفانه در بشقاب او در حال حاضر است. من خواهد بود به نوعی علاقه مند به گرفتن برخی از این استرس خود را, اما من فکر می کنم من فقط اضافه کردن به آن در حال حاضر,” او اضافه شده است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de