فراموش سیاسی slugfests تمرکز بر COVID-19

فراموش سیاسی slugfests تمرکز بر COVID-19 – اخبار

انتشار: May 14, 2020, 05:13 IST | سرمقاله | بمبئی

این است که هیچ وقت برای سیاسی مجادله کشیدن پایین مخالفان نمره امتیاز تنها به دلیل محیط زیاد برای انجام این کار

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

خیلی حال نوشته شده است را بخوانید و regurgitated در مورد کوروناویروس که در عین حال یکی دیگر از قطعه ای خواهد بود مطمئنا به درد نمیخورد از یک درد نمیخورد. اما مهم این است که ما عقل درباره ما در این زمان به چالش کشیدن. آشکار پیام است که به نگه داشتن چشم انداز نه به وحشت دست برداشتن از دامن زدن غیر ضروری شایعات توسط حمل و نقل فیلتر پیام های… لیست بسیار طولانی است و ما می دانیم-همه-این-اما-آن-است-آسان-گفت-از-انجام می شود احساس به آن.

یک چیز هر چند قطعا باید کار به کاهش هراسناک خرید اینترنتی از تمام اطلاعات غلط رفتن در اطراف ما به اصطلاح قد بلند و رهبران سیاسی که ادعا خوبی از مردم در قلب باید بحث منطقی در مورد ویروس و مبارزه با اقدامات است.

این است که هیچ وقت برای سیاسی مجادله کشیدن پایین مخالفان نمره امتیاز تنها به دلیل محیط زیاد برای انجام این کار است. آن است که هیچ وقت به توطئه و نقشه راه را برای سقوط بیش از دست زدن به COVID-19 بحران است.

اگر وجود دارد به یک واکنش بیش از بی منطق دست زدن به آن را به ناچار آمده از رای دهندگان در نهایت. آنها لازم نیست ثابت اشاره و هل از netas از همه مقدرات سیاسی اشاره lacunae در مورد این حزب و یا آن. آنها نیاز به اطمینان و صحیح اطلاعات است.

در حال حاضر آن است که یک روح همکاری که مورد نیاز است از همه دولت و مخالفان دولت مرکزی و مخالفان و در واقع در همه کشورها در سراسر کشور است. مردم نیاز به اعتماد به نفس در اقدامات انجام شده توسط رهبران خود را از سطح محلی به مرکزی.

این نیاز به برجسته می شود به جای jibes و مشت که به طور منظم معامله شد. واکنش به یک وضعیت در حال تحول وجود داشته باشد برای مردم خود و پاسخ با وضوح و کرامت به این چالش جهانی سفت معاون-مانند گرفتن در جاهای دیگر. شما می توانید نگه دارید خود را سیاسی slugfests در یمن را بگیرید.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de