جنگل شعله کست سایه طولانی

جنگل شعله کست سایه طولانی – ورزشی

به روز شده: فوریه 22, 2020, 07:48 IST | Prakash Gosavi | بمبئی

آنها این کار را در مقابل دربی روز جمعیت در سبک. نیازی به گفتن یک احتمال قوی وجود دارد که آنها را به پایان برساند یکی-دو آرزو درجه 1 مسابقه است که محبوب شناخته شده به عنوان “نوجوانان دربی”

Forest Flame - One horse race? (photo credit: RWITC)

جنگل شعله – یک اسب مسابقه ؟ (منبع عکس: RWITC)

در میان پنج کلت و شش filles در نزاع برای Gr 1, helen clark پرورش دهندگان’ چند میلیون (PBMM) به اجرای این یکشنبه در Mahalaxmi racewtrack یک دختر شوخ و جوان می ایستد در مطلق عملکرد. نام او جنگل شعله. او توسط Leitir مر از حافظه خلیج و آموزش دیده توسط بنگلور بر اساس مربی سلیمان S Attaollahi.

جالب توجه است مانند نیم دوجین دیگر دوندگان از 11 در خط نهایی تا او تربیت توسط Poonawallas و مسابقه را در ابریشم از Zavaray helen clark که همراه با خانواده اش صاحب خود را در همکاری با Mukul Sonawala & D R Thacker. جنگل شعله را زده بود روز یکشنبه توسط دیوید اگان.

فقط دو خوب
جنگل شعله ساخته شده و اولین بازی خود را در بنگلور در تاریخ 28 دسامبر سال گذشته و ص او ده رقبای آن نیز بسیار خوب از نوع طلایی اکس (همچنین در نزاع در حال حاضر). بعد هر دو جنگل شعله و طلایی اکس چه بسیار کمی بنگلور سه ساله موفق به انجام: برنده اول خود را نشان می دهد در Mahalaxmi. آنها این کار را در مقابل دربی روز جمعیت در سبک. نیازی به گفتن یک احتمال قوی وجود دارد که آنها را به پایان برساند یکی-دو آرزو درجه 1 مسابقه است که محبوب شناخته شده به عنوان “نوجوانان دربی”.

دیگر امیدوار
این Mahalaxmi بر اساس کوارتت از انفجار هوا (پشتیبانی هوایی – Sabre Dance) غول ستاره (عالی هنر – جارو ستاره) کالیفرنیا (صحبت از آن – موفق باشید) & جانشین (Leitir Mor – موفقیت های گسترده) هستند بدون شک بسیار خوب نوجوانان در حق خود را دارد اما به احتمال زیاد برای پیدا کردن ضرب و شتم جنگل شعله یک کار دشوار است. اما لومباردی حیدرآباد چلنجر توسط Leitir مر از Lombardia, آموزش توسط L V R Deshmukh و زده می شود توسط یک Sandesh, ممکن است سعی کنید برای ایجاد یک بال بال زدن با قفل کردن شاخ با جنگل شعله در دراز Mahalaxmi اخر مسابقه. ضرب المثلی dark horse عنوان باید اهدا می شود به ویولن (برج ققنوس – نجوم) آموزش دیده توسط نیل Darashah و زده می شود توسط P ترور لطف او بسیار جالب اولین بار در بنگلور فقط دو هفته پیش.

Clash of the titans
همراه با اسب و تیم های هند و خارجی سوارکاران نیز قفل شاخ در یکشنبه کارت. هند تیم را تشکیل می دهند از سوارکاران P ترور یک Sandesh و P S Chouhan در حالی که خارجی سواران تیم خواهد شد که دیوید آلن دیوید اگان و نیکی مککی. تیم برنده و قهرمان اسب دوانی خواهد بود تصمیم بر اساس یک سیستم امتیاز.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im