خرید رپورتاژ

برای فرهنگ باستانی ما نمی ارزش میراث – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 18, 2020, 05:07 IST | سرمقاله | بمبئی

در سال 1878 ساخته شده هیوارد برادران ثبت اختراع نیمه منشور نور از شهر لندن است که پس از روشن ایستگاه قضیه در دولت متاسفم با اخیر در جریان نوسازی ساختمان درجه 1

File pic

فایل عکس

یک یادگاری است که تا به حال شده یک بار با دقت به سرپرستی توسط افسانه معمار فردریک ویلیام استیونز به طرح اصلی از یونسکو در لیست میراث جهانی یونسکو بمبئی CSMT در حال حاضر خرابه ای تبدیل در یک گوشه ای از ایستگاه فرض یک گزارش گفت: در این مقاله است.

در سال 1878 ساخته شده هیوارد برادران ثبت اختراع نیمه منشور نور از شهر لندن است که پس از روشن ایستگاه قضیه در دولت متاسفم با اخیر در جریان نوسازی ساختمان درجه 1.

نور فریم با حدود 44 منشور به نظر می رسد ساختاری دست نخورده و بزرگ است. این بار بالاتر از روشن مسافری راهرو از قطار حومه منطقه است.
یک کارشناس نقل شد در این گزارش گفته است که این مهم آثار و اصلی اخلاق حفاظت از محیط زیست باید حفاظت از تاریخیت یک ساختار.

ما باید سعی کنید برای حفظ مواد که صدا است. حتی اگر کسی نمی تواند استفاده از این مواد در ترمیم آن ممکن است حذف شده قرار داده و سپس در یک موزه و یا حفظ در برخی از مکان های دیگر به عنوان تاریخچه زندگی در راه های مختلف.

گذشته مهم است به درک حال و contextualise آن است.

ما باید همه ما به عنوان شهروندان آگاه و کسانی که در موضع قدرت تبدیل شدن به آگاهی از ارزش این قطعه از تاریخ اهمیت حفظ آنها درس است که آنها به ما یاد می دهد.

علاقه مندان به ورزش اغلب rued چگونه ما نیاز به توسعه یک فرهنگ از تاریخ را به طوری که آن را پرورش نگهداری از سوابق و آمار و اعداد است. نیروی حیاتی از ورزش بسیار قوی در هند.

به طور عجیبی به ما ابراز عشق به میراث افتخار بودن باستانی چند وجهی فرهنگ اما در پاییز کوتاه که آن را می آید به اصلاح اسناد و حفظ و نگهداری اگر نه بازسازی.

این چراغ پس از روشن کردن یک ایستگاه. امروز اجازه دهید آنها را به نور تا ذهن ما است.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im