مواد غذایی بیش از دوستی: Ragpickers قتل دوست برای پولیش کردن مرغ کاری در Andheri

مواد غذایی بیش از دوستی: Ragpickers قتل دوست برای پولیش کردن مرغ کاری در Andheri – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 21, 2020, 11:47 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

نپالی خوردند مرغ کاری که آنها آماده کرده بود در اوایل شب که روز و dozed کردن. هنگامی که ندار و Kamble بازگشت آنها شوکه شده بودند برای پیدا کردن رگ خالی

This image has been used for representational purposes only. Pic/Mid-day guide

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف تنها. عکس/اواسط روز, راهنمای

دو دستمال وانت اتهام قتل دوست خود را برای پرداخت کردن مرغ کاری که آنها آماده کرده بود برای شام در روز یکشنبه.

به گفته پلیس سه مرد شده و الکل قبل از جنایت مرتکب شد گفت: گزارش تایمز هند.

در ابتدا به پلیس گفته بودند که 28 ساله Sunil نپالی تا به حال در یک تصادف درگذشت زیر مترو راه آهن در Andheri اما پس از مرگ تایید کرد که این قتل بود.

یک افسر از سحر ایستگاه پلیس گفت که نپالی در حال نوشیدن جلسه با دوستان خود – 38 ساله Muthukumar ندار, 22 ساله آنیل Kamble و آرجون همه آنها را کهنه-وانت.

بازرس ارشد Shashikant یال گفت که بعد از آنها بودند sloshed, ندار و Kamble پا به خرید بیشتر مشروب در حالی که نپالی و آرجون در خانه ماند.

پس از دو سمت چپ نپالی خوردند مرغ کاری که آنها آماده کرده بود در اوایل شب که روز و dozed کردن. هنگامی که ندار و Kamble بازگشت آنها شوکه شده بودند برای پیدا کردن رگ خالی است.

Sub-بازرس آناند Nagral گفت: “ندار شکست نپالی قفسه سینه با یک سنگ سنگین در حالی که Kamble نگه داشته و هدف قرار دادن او بر روی صورت است.”

یک افسر از سحر ایستگاه پلیس گفت که آنها مشکوک است که آن را نه سقوط اتفاقی به عنوان قربانی صورت خرد شده بود در سمت.

پلیس دنبال کردن آرجون در پرس و جو که تا به حال شاهد جرم و جنایت است. بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط Arjun و فیلم از دوربین پلیس دستگیر ندار و Kamble.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de