تمرکز بر مهاجران گرفتاری نیست بی ثباتی ماهاراشترا دولت می گوید پریانکا گاندی

تمرکز بر مهاجران گرفتاری نیست بی ثباتی ماهاراشترا دولت می گوید پریانکا گاندی – اخبار

منتشر شده در تاریخ: 28 مه سال 2020, 15:18 IST | سرپرستان | بمبئی

پریانکا گاندی گفت که دولت باید بلافاصله سپرده 10 ، 000 تومان را به حساب های بانکی از نیازمندان ارائه 7,500 تومان برای شش ماه به خانواده های نیازمند و ارائه شغل برای کسانی که بازگشته اند به خانه های خود تحت MGNREGA

Congress General Secretary Priyanka Gandhi Vadra. Picture/Twitter IANS

کنگره دبیر پریانکا گاندی Vadra. عکس/توییتر IANS

متهم دولت از انجام سیاست در coronavirus بحران کنگره دبیر پریانکا گاندی Vadra در روز پنج شنبه مطرح اسفبار کارگران مهاجر با استناد به مثال یک کودک نو پا در تلاش برای بیدار کردن او مادر مرده در یک ایستگاه راه آهن. “در این کشور است دردناک برای دیدن چنین تصاویری,” او گفت و از دولت خواسته به ارائه کمک به نیازمندان است.

او همچنین متهم به بی جی پی از تلاش برای “بی ثبات کردن” در ماهاراشترا Vikas Aghadi (MVA) دولت متشکل از شیو سنا, کنگره ملی حزب (NCP) و کنگره در دولت به جای کمک به آن در مبارزه با Covid-19.

در یک ویدئو کنفرانس با کنگره کارگران و رهبران تحت ‘Speakup’ کمپین کنگره رهبر صحبت در مورد فقیر و مهاجران کسب و کارهای کوچک و متوسط کلاس.

“ما در حال انجام این کار را دولت با درک خواسته های مردم گفت:” پریانکا گاندی است که در حزب مسئول eatsern, Uttar Pradesh.

او گفت: دولت باید بلافاصله سپرده 10 ، 000 تومان را به حساب های بانکی از نیازمندان ارائه 7,500 تومان برای شش ماه به خانواده های نیازمند و ارائه شغل برای کسانی که بازگشته اند به خانه های خود تحت MGNREGA برای 200 روز به جای 100 روز.

“دولت نیز باید ارائه MSMEs یک بسته مالی به طوری که آنها تحت فشار قرار دادند به بدهی” او گفت:. کوبیدن بی جی پی به رهبری مرکزی و دولت او گفت: “من مصرانه از اخذ تاییدیه مدیران برای جلوگیری از انجام سیاست است. از آن زمان به ایستادگی ایران توسط sidelining تفاوت ها و کمک به مردم است.”

در اوتار پرادش دولت رد کنگره ارائه ارائه 1,000 اتوبوس برای حمل و نقل رشته کارگران مهاجر به او گفت: “12,000 اتوبوس از جاده در حال اجرا تنها بر روی کاغذ.” کنگره رهبر تا به حال ارائه شده به ارائه 1,000 اتوبوس برای حمل و نقل کارگران مهاجر در بالا. اما دولت تا به حال این پیشنهاد را رد کرد و پس از سه روز از بن بست در مرزهای دولتی.

Priyanka متهم به بی جی پی از تلاش برای بی ثبات کردن ماهاراشترا دولت در زمان دولت گزارش تعداد زیادی از Covid-19 موارد است. “به جای ارائه کمک به دولت ماهاراشترا شما (BJP) مردم در حال کار در برابر آن را به بی ثبات کردن آن,” او گفت:.

یادآوری بی جی پی که تمام احزاب سیاسی هستند مدیون مردم این کشور حتی در پیروزی ها و شکست. “با فروتنی از مردم حمایت کرده اند همه از ما و امروز مردم این کشور در حال pained” او گفت:.

برجسته اسفبار کارگران مهاجر در سفر بازگشت به خانه های خود پریانکا گاندی گفت: “ما شاهد تصاویری از یک پسر کشیدن یک سبد حمل پدر و مادر خود را از یک دختر گرفتن پدر از 1200 متر دور بر روی یک دوچرخه و بسیاری از مردم در حال مرگ در Shramik ویژه.

“این تصاویری — یک کودک در حال مرگ در دامان پدر و فرزند دیگری در تلاش برای بیدار کردن مرده خود را در یک راه آهن پلت فرم — می تواند هر کسی گریه. اما شما (BJP رهبران) خاموش هستند و نه کمک به مردم است.”

خواسته های مطرح شده توسط او هستند نه سیاسی, او گفت:.

تصاویری از یک کودک نو پا در تلاش برای بیدار کردن او مادر مرده در راه آهن پلت فرم ویروسی رفت در روز چهارشنبه. زن حال کردم از احمدآباد-کاتیهار Shramik قطار ویژه در مظفرپور ایستگاه راه آهن در بیهار در روز دوشنبه. با توجه به راه آهن مقامات بود تا به حال قبل از بیماری.

“ترک سیاست به عنوان افرادی که حمایت کرده اند شما باید به حمایت از شما در این زمان دشوار” گفت: Priyanka.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de