فلامینگو هجوم آوردند به ناوی بمبئی دید ناگهان

فلامینگو هجوم آوردند به ناوی بمبئی چشم به صورت چاپگر – اخبار

انتشار: May 21, 2020, 11:42 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

شهروندان نیز در واکنش به این ویدئو و گفت که آن را واقعا زیبا.

This image has been used for representational purposes only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی مقاصد

بمبئی شاهد حقیقی بینایی به عنوان یک تعداد زیادی از فلامینگو خال خال شد در این تالاب ها در حومه شهر. هند خدمات جنگل رسمی رامش Paney توییتی یک ویدیو از فلامینگو و شما خوشحال خواهد شد.

آن چشم به صورت چاپگر. رامش Pandey گفت: در عنوان پست خود “تخمین زده می شود که مهاجرت فلامینگو در حومه بمبئی است که 25 درصد بیشتر از سال گذشته شاید به دلیل کاهش فعالیت های انسانی با ایجاد شرایط ایده آل برای جستجوگری در تالاب. این نشان می دهد که چرا تالاب ها مهم هستند و باید دست نخورده نگه داشته.”

شهروندان نیز در واکنش به این ویدئو و گفت که آن را واقعا زیبا.

57-ویدئو دوم مشاهده شده است بیش از 2000 بار تا کنون در حالی که شهروندان نوشت: در مورد آن را در بخش نظرات.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de