پنج بحث نشان می دهد که روشن خواهد شد تا خود را تمدید مستند

پنج بحث نشان می دهد که روشن خواهد شد تا خود را تمدید مستند – سرگرمی

انتشار: May 21, 2020, 14:10 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

صرف این قرنطینه تا تاریخ با زندگی world’s بزرگترین ستاره به این دمدمی میزبان آنها را به فاش کردن بهترین راز نگه داشته!

Graham Norton; Ellen DeGeneres

گراهام نورتون; Ellen DeGeneres

مناقصه خداحافظی دنیوی پرسش و پاسخ های معمول در حالی که مصرف هیجان هوش درجه یک شمال با لذت بخش مانند لب همگام سازی جنگ همسفری کارائوکه و آخر هفته به روز رسانی ما در مشهور ترین بحث میزبان نشان می دهد که طرفداران شاهد جهان محبوب ترین ستاره ها در آنها بیشتر دمدمی آواتار.

در اینجا برخی از تلویزیون های دارای امتیاز بالا, افراد مشهور, چت نشان می دهد که یکی باید قطعا گرفتن در طول این قرنطینه.

The Ellen Degeneres Show

Ellen DeGeneres

برنده جایزه امی کمدین و نویسنده Ellen DeGeneres ایجاد یک هم بزنید با این پیشرو بحث نشان می دهد. شامل ستارگان صف افراد مشهور, مصاحبه, پر شور مخلوط از اجرای موسیقی و tales of ordinary people with extraordinary stories, The Ellen DeGeneres Show تجدید نظر به مخاطبان در تمام سنین است و می تواند در هندوستان در Romedy در حال حاضر.

The Tonight Show starring Jimmy Fallon

Jimmy Fallon

یک لحظه stressbuster در میان بینندگان دارای امتیاز بالا را نشان می دهد Tonight Show Starring Jimmy Fallon ویژگی های طرح کمدی, موسیقی, تقلید, افراد مشهور, مصاحبه, مسخره بازی و البته جیمی با تشکر از شما یادداشت ها و هشتگهای! این نشان می دهد که مطمئن شات خنده شورش. طرفداران در هند می توانید این دمدمی عصر جدید نشان می دهد در Comedy Central India پخش از روز دوشنبه تا جمعه بین ساعت 11 شب تا 12:00 am.

من مهمان بعدی نیاز به هیچ مقدمه ای با دیوید لترمن

David Letterman

من مهمان بعدی نیاز به هیچ مقدمه ای سرگرم کننده و الهام بخش در نشان می دهد بحث میزبان توسط هیچ یک دیگر از آس کمدین David Letterman. دیوید به میزبانی جهانی آیکون مانند باراک اوباما, جورج کلونی و Jay-Z, در میان دیگران, دادن بینش به زندگی خود را و چگونه آنها غلبه همه شانس برای تبدیل شدن به جهانی آیکون. نمایش پخش در کشور در Netflix بکشد هند و همچنین ویژگی های یک قسمت خاص با سوپراستار شاهرخ خان.

The Graham Norton Show

Graham Norton

میزبانی بافتا برنده جایزه و فن های مورد علاقه کمدین گراهام نورتون این ناب چت نشان می دهد پدید آمده است و تبدیل به بینندگان رفتن به مقصد برای شادی زمان. لذت بخش خود به خود بازی و پرده اعترافات این را نشان می دهد شبیه هیچ دیگر است. چت نشان می دهد بازده با ویژه مستند سری این قرنطینه به عنوان گراهام میزبان جهان نمادین ترین ستاره در خود مجازی, مبل, مارس 26 سال 2020 ساعت 9 شب به بعد در Comedy Central India.

شنبه شب زنده

Tom Hanks

شنبه شب زنده تلویزیون طولانی ترین در حال اجرا چت نشان می دهد گرد هم آوردن متمایز بازیگران, دمدمی, کمدین و هنرمندان به بحث و انجام های خنده دار skits در زمان و طنز آمیز موضوعات. نشان می دهد به تازگی به صورت ویژه نسخه اصلی نسخه میزبانی شده توسط هیچ یک دیگر از فوق العاده فارست رنجیدگی احساس تام هنکس که از آشپزخانه خود را برگزار می شود اولین کنترل از راه دور قسمت از معروف بحث نشان می دهد. شنبه شب زنده پخش کمدی مرکزی هند.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net