پنج فیلم به مناسبت روز پدر در میان مستند

پنج فیلم به مناسبت روز پدر در میان مستند – سرگرمی

به روز شده: Jun 20, 2020, 14:12 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در این سال صرف وقت در خارج از خانه بهتر است اما هنوز هم وجود دارد راه های بسیاری برای جشن روز پدر در داخل خانه.

Despicable Me 2 still

Despicable Me 2 هنوز

کودکان بدون توجه به چگونه آنها را گرامی زیبا پیوند با پدر خود برای همیشه حتی پس از تبدیل شدن آنها به پدر و مادر خود را. در این سال صرف وقت در خارج از خانه بهتر است اما هنوز هم وجود دارد راه های بسیاری برای جشن روز پدر در داخل خانه. این روز خاص تماس برای حداقل سه پدر و جوک ها در هر ساعت ورزشی-تطبیق و البته یک فیلم ماراتن اختصاص داده شده به ما قهرمانان.

جشن روز پدر با سونی PIX به عنوان کانال به شما می دهد یک شراب خواری-ارزش روز با بهترین پدر و فیلم. این که آیا شما در حال نشستن در خانه کنار پدر یا مایل دور این 5 فیلم را بگویید فوق العاده خود را به پدر که او ‘Baap از همه چیز.

سفر 2: جزیره اسرار آمیز

journey-to-the-mysterious-island

جزیره اسرار آمیز است هیچ چیز کمتر از یک شادی سوار. کلاف با بازی دواین جانسون می کند خود را به ایجاد ارتباط با او را منزوی فرزند خوانده شان با بازی Josh Hutcherson. و به عنوان فیلم پیشرفت این دو را گام های بلندی به سوی یک پدر واقعی/پسر اوراق قرضه. هنک از او پدر و رها کردن او وقتی که او هشت بود و او باعث می شود آن را روشن است که او هیچ جا نمی رود. به عنوان به طور غیر منتظره دیوانه به عنوان ماجراجویی خود را تبدیل به کلاف همیشه می آید و به تلاش برای حفاظت از شان و انتخاب عاقلانه را. گرفتن سفر 2: جزیره اسرار آمیز تنها در سونی PIX.

مرد از فولاد

man-of-steel

کلارک کنت/Kal-El یک جوان بیست و روزنامه نگار چیزی که احساس بیگانگی با قدرت فراتر از هر کسی تخیل. حمل و نقل به زمین سال پیش از کریپتون پیشرفته سیاره بیگانه, Clark, مبارزات با سوال نهایی – چرا من اینجا ؟ شکل ارزش خود را از پدر و مادر خوانده مارتا و جاناتان کنت کلارک به زودی در می یابد که با داشتن توانایی های فوق العاده به معنی ساخت بسیار دشوار است. اما زمانی که جهان نیاز به ثبات ترین آن می آید مورد حمله قرار گرفت. کلارک می شود قهرمان شناخته شده به عنوان “سوپرمن” نه تنها به درخشش در جهان به عنوان آخرین چراغ امید بلکه برای محافظت از آنهایی که او را دوست دارد. سازمان دیده بان این قلب پر ابرقهرمان فیلم فقط سونی PIX.

آسمان خراش

Skyscraper

خواهد Sawyer سابق FBI agent و آمریکا جانباز که در حال حاضر ارزیابی امنیتی برای آسمان خراش ها. در حالی که او در انتساب در چین جهان بلندترین و امن ترین ساختمان در آتش جلب — و خواهد می شود قاب برای آن است. در حال حاضر یک مرد می خواست و در اجرای او باید پیدا کردن کسانی که مسئول پاک کردن نام خود و به نوعی نجات اعضای خانواده خود را هنگامی که تبدیل شدن آنها به دام افتاده در داخل سوزاندن آسمان خراش 225 داستان های بالاتر از زمین. سازمان دیده بان این خانواده اکشن, درام, تنها در سونی PIX.

The Pursuit of Happyness

pursuit-of-happyness

فیلم الهام بخش به عنوان به چگونه خواهد اسمیت با قدرت به تصویر می کشد یک پدر که مبارزات از طریق فقر در لغت به تنها پسر خود را. آقای باغبان با بازی ویل اسمیت به سادگی نمایشگاه نیست, مهم نیست چقدر تلخ همه چیز برای او و پسرش. به جای او بالا پسر خود را بالا نیاز خود را بارها و بارها. او نمی تواند خود را تغییر دهید افتضاح شرایطی اما او همه چیز را در قدرت خود را برای دیدار با پسرش فیزیکی و نیازهای عاطفی همراه با حفاظت از او را از جهان خارج است. دلیل دیگری پشت این بیش از کامل تجسم پدر و پسر دو بر روی صفحه نمایش است که در زندگی واقعی پدر و پسر ویل اسمیت و جیدن اسمیت بازی قلب گرم شدن شخصیت است.

Despicable Me 2

despicable-me-two

Gru ظاهرا مرد تغییر رها کرده است یک زندگی از جرم و جنایت خود را به بالا بردن کودکان و نوجوانان, Margo اگنس و ادیت و تلاش برای کشف کردن که چگونه به ارائه برای خانواده جدید خود را. به عنوان او مبارزه با مسئولیت خود به عنوان یک پدر ضد تبه لیگ — یک سازمان اختصاص داده شده به مبارزه با بد — می آید خواستار است. این AVL می فرستد Gru در یک ماموریت برای دستگیری مجرم از دیدنی دزدی برای چه کسی می تواند بهتر از جهان بزرگترین سابق تبه کار به دستگیری فردی که به دنبال غصب قدرت خود را. سازمان دیده بان این فیلم پر با موز, با محبت, عوامل, برخی از شخصیت های بد و زیادی از شوخ طبعی تیره فقط در سونی PIX.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK