سال اول MScIT بت دانشجویان ناراضی UGCs بررسی دستورالعمل

سال اول MScIT بت دانشجویان ناراضی UGCs بررسی دستورالعمل – اخبار

به روز شده: مارس 22, 2020, 07:15 IST | Pallavi هوشمند | بمبئی

طبق قوانین آنها را به نظر می رسد برای دو سال امتحانات در یک جلسه علمی

First-year students have written to MU, UGC to ease their burden. File pic

دانش آموزان سال اول نوشته شده است, به, MU, UGC به سهولت خود را بار. فایل عکس

در میان سردرگمی و عدم اطمینان بیش از سال آخر امتحانات دانشگاه بمبئی (MU) و وابسته به کالج برای اولین بار در سال MScIT دانشجویان موسسه از راه دور و آموزش باز کردن (بت) را مطرح متفاوت نگرانی است.

با توجه به سالانه الگوی دانش آموزان داده خواهد شد موقت پذیرش برای سال دوم و سپس آنها را به نظر می رسد برای دستور اول سال بررسی در آغاز سال تحصیلی بعدی.

سال اول دانش آموزان بودند که به نظر می رسد برای امتحانات در ماه آوریل بود که در نهایت با توجه به مستند. در حال حاضر پس از کمیسیون مالی دانشگاه (UGC) دستورالعمل بت صادر شده و یک برنامه ریزی دقیق از بررسی تمام دوره های خود را که شامل MScIT.

دایره ای می گوید که پس از این است که سالانه الگوی دوره خود را امتحان نهایی برای اولین بار در سال برگزار خواهد شد در عرض چند روز از آغاز سال تحصیلی جدید. این دانش آموزان احساس دشوار خواهد بود به عنوان آنها مورد نیاز خواهد بود به نظر می رسد برای دو سال امتحانات فقط در یک جلسه علمی به خصوص از آنجا که همه آنها در حال کار حرفه ای.

“ما در زمان پذیرش به فاصله حالت البته چون ما همه کار حرفه ای است. اما تیم اول دانشگاه یا دانشکده است که انتظار ما برای تکمیل دو سال امتحانات فقط در یک جلسه آموزشی. همچنین پس از سال دوم نهایی ما است ما نیز باید به ارائه پروژه ای است که خود را طول می کشد سه ماه. با توجه به وضعیت ما امیدواریم که که اول به نظر می رسد در مورد ما مهربانانه و دارای یک ارزیابی درونی برای اولین بار از سال به طوری که ارزیابی برای ترویج ما برای سال تحصیلی بعدی خواهد بود راحت” یکی از دانش آموزان گفت.

یک مقام ارشد از بت گفت: “این دوره می آید تحت سالانه الگوی دسته و UGC داده است دستورالعمل های روشن است که در چنین مواردی ارزیابی کامل باید انجام شود پس از آغاز سال تحصیلی بعدی. از این رو این ترم درس الگو بر اختصاص 50 درصد به ارزيابی درونی نمی شود در اینجا. دستورالعمل دولت است که برای اولین بار در سال آزمون برگزار خواهد شد و در عرض چند روز اول از سال آینده تحصیلی و پس از آن را به آنها زمان کافی برای آماده شدن برای آزمون بعدی از سال دوم نه ترک هر گونه امکان یک بار بر روی آنها است.”

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im