خرید رپورتاژ

نگاه اول: Kangana Ranaut به عنوان یک خلبان نیروی هوایی در Tejas به نظر می رسد امیدوار کننده – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: Feb 17, 2020, 10:11 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Kangana Ranaut-starrer Tejas است RSVP دومین فیلم پس از Uri: جراحی اعتصاب که سلام های نظامی نیروهای و با هدف الهام بخشیدن به کشور ،

Kangana Ranaut in Tejas (Picture courtesy/PR)

Kangana Ranaut در Tejas (حسن نیت ارائه میدهد تصویر/روابط عمومی)

Kangana Ranaut کاهش یافته است در یک صبح روز دوشنبه او به عنوان پرده برداری کرد نگاه خود را از آینده او فیلم با عنوان Tejas. Kangana ساخته شده یک اطلاعیه بعدی او که در آن او می تواند دیده می شود یک خلبان نیروی هوایی. RSVP بعدی, نظامی, فیلم, Tejas است که داستان شجاعانه خلبان جنگنده, بازی های برگزار شده توسط Kangana. نیروی هوایی هند برای اولین بار بود از این کشور دفاع نیروهای induct زنان به نقش های رزمی در سال 2016. این فیلم طول می کشد با الهام از این رویداد مهم.

Kangana تیم رسانه های اجتماعی در زمان به Instagram به اشتراک گذاری خود را فرمانده و نگاه خیره کننده از Tejas و نوشت: در کنار “برای همه شجاع دل و قوی به رهبری زنان در لباس که فداکاری برای ملت ما در روز و روز را… Kangana به بازی یک خلبان نیروی هوایی در بعدی او با عنوان – TEJAS.”

نوشته شده به موجب غرور و افتخار در نیروهای ما و کشور ما داستان Tejas تقویت این استدلال که وقتی که می آید به خدمت ملت هر دو مردان و زنان به همان اندازه قادر به انجام این کار با بیشترین شور – همه آنها نیاز است که فرصت مناسب و مشخص روح است. صداقت و شجاعت و افتخار سه ستون که در آن داستان Tejas است که بر اساس.

نوشته شده و به کارگردانی Sarvesh Mewara این RSVP دومین فیلم پس از Uri: جراحی اعتصاب که سلام های نظامی نیروهای و با هدف الهام بخشیدن به کشور ،

“ما ساخته شده یک ارتش محور/ارتش بر اساس فیلم با Uri: جراحی اعتصاب. Tejas است که تعهد ما به شجاع خلبانان جنگنده نیروی هوایی هند که همیشه قرار دادن این کشور برای اولین بار. ما هیجان زده و مفتخر به اشتراک گذاری شجاع داستان با بینندگان و امید آن الهام بخش بسیاری از زنان برای پیوستن به نیروی هوایی می گوید:” رونی Screwvala.

“اغلب فداکاری های ساخته شده توسط ما زنان شجاع در یکنواخت خسته شده اید توسط ملت است. Tejas است که یک فیلم که در آن من افتخار بازی در نقش یک خلبان نیروی هوایی قرار می دهد که کشور قبل از خود است. من امیدوارم که ما انداختنش حس میهن پرستی و غرور را در جوانان امروز با این فیلم. من به دنبال به جلو به سفر با Sarvesh و رونی در این یکی می گوید:” Kangana.

“زمانی که اولین فیلم رونی Screwvala به عنوان تهیه کننده و Kangana Ranaut به عنوان بازیگر سرب رفتن همه را به تعقیب رویاهای خود را احساس می کند که ارزش آن” می گوید: متخصص.

Tejas است که مجموعه ای به رفتن در طبقه تابستان امسال و انتشار در مارس سال 2021.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان