اولین کراس کشور از هند در مستند می ماهاراشترا پیاز به بنگلادش

اولین کراس کشور از هند در مستند می ماهاراشترا پیاز به بنگلادش – اخبار

منتشر شده در تاریخ: مارس 12, 2020, 13:53 IST | راجندرا B Aklekar | بمبئی

این جلسات آنلاین با ذینفعان مختلف انجام شده توسط تجاری و عملیاتی بخش منجر به شروع صادرات ترافیک از پیاز به بنگلادش

در اول صادرات, cross-country, قطار, حمل و پیاز را آغاز کرده اند که از ترافیک مرکزی راه آهن با اولین قطار ترک Lasalgaon در اوایل این هفته. قطار به سمت چپ برای بنگلادش لود شده با تن پیاز.

این جلسات آنلاین با ذینفعان مختلف انجام شده توسط تجاری و عملیاتی بخش منجر به شروع صادرات ترافیک از پیاز به بنگلادش. Darsana, Benapole و Rohanpur ایستگاه در بنگلادش دریافت پیاز از Bhusaval بخش مرکزی راه آهن علاوه بر همچنین ارسال آنها را به بازارهای Futuha, Dankuni, Changsari, Malda شهر Chitpur در شرق هند است.

صادرات قطار آغاز شده از Lasalgaon و پس از آن از Kherwadi و Niphad ایستگاه در ماهاراشترا با شش قطار برنامه ریزی شده برای بنگلادش.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im