اولین coronavirus مثبت سگ حیوان خانگی در آمریکا می میرد: گزارش

اولین coronavirus مثبت سگ حیوان خانگی در آمریکا می میرد: گزارش – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Jul 31, 2020, 13:15 IST | PTI | نیویورک

قبل از سگ نشانه یکی از صاحبان آن رابرت ماهونی, تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و دیگری تا به حال نشانه های سازگار با این ویروس

This picture has been used for representation purpose only

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی تنها هدف

چوپان آلمانی, ‘Buddy’ که اولین مورد تایید شده از رمان coronavirus عفونت در حیوان خانگی سگ در ما مرده است در اینجا با توجه به گزارش. در ماه ژوئن ایالات متحده وزارت کشاورزی (USDA) ملی دامپزشکی خدمات آزمایشگاه (NVSL) اعلام کرده بود سگ به عنوان اولین حیوان خانگی در آمریکا آزمایش مثبت برای این ویروس SARS-CoV-2 پشت COVID-19 بیماری همه گیر.

قبل از سگ نشانه یکی از صاحبان آن رابرت ماهونی, تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و دیگری تا به حال نشانه های سازگار با این ویروس. صاحبان گفت: National Geographic است که Buddy توسعه مشکلات تنفسی در اواسط ماه آوریل پس از Mahoney بیمار بوده است با رمان coronavirus برای چند هفته.

بر اساس این گزارش دوستان سلامت کاهش یافته است به طور پیوسته پس از وی به ایجاد مشکلات تنفسی و ضخامت مخاط بینی در مارس و او euthanised در جولای 11 بعد از او شروع به استفراغ لخته خون است. در حالی که معلوم نیست که آیا این SARS-CoV-2 ویروس نقش مهمی در دوستان, مرگ, آزمایش خون نشان داد سگ ممکن است تا به حال لنفوم, سرطان سیستم ایمنی بدن.

با توجه به این وزارتخانه وجود دارد در حال حاضر هیچ مدرکی وجود ندارد که حیوانات نقش مهمی در گسترش coronavirus. این رمان coronavirus ممکن است گسترش از مردم به حیوانات در برخی از موقعیت ها.

شواهد برای این گزارش شد در یک مطالعه از دو سگ ها در هنگ کنگ در ماه مه منتشر شده در مجله طبیعت نشان دادن شواهدی از عفونت با ویروس.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید