خرید رپورتاژ

شاه ثبت شده در برابر Tablighi Jamaat سر برای سازماندهی تجمع در مرکز با وجود مستند – اخبار

انتشار: May 01, 2020, 09:07 IST | ANI | بمبئی

این مردم شده اند و با دادن اطلاعات غلط در مورد مکان آنها بازدید در صفحه اصلی دوره قرنطینه جدا از نقض شرایط و ضوابط صفحه اصلی قرنطینه.

Pic/ANI

عکس/ANI

معاون کمیسر جنوبی, Andaman منطقه دستور داده است برای ثبت نام شاه در برابر دو نفر که آزمایش مثبت برای COVID-19 مداوم گمراه کننده تماس ردیابی ردیابی تماس های خود را.

دو نفر تست مثبت شناسایی شده اند به عنوان Farzand علی و S الرحمان.

این مردم شده اند و با دادن اطلاعات غلط در مورد مکان آنها بازدید در صفحه اصلی دوره قرنطینه جدا از نقض شرایط و ضوابط صفحه اصلی قرنطینه.

در همین حال معاون بهداشت و گره افسر در Andaman and Nicobar, COVID-19 Abhijit روی, روز سه شنبه اطلاع داد که نه نفر از این 10 نفر که تست مثبت برای coronavirus در جزایر حضور داشتند یک Tablighi Jamaat رویداد در جماعت دفتر مرکزی در دهلی Nizamuddin.

تعداد کل coronavirus موارد در هند صعود به 1397 روز سه شنبه پس از 146 عفونت های جدید گزارش شده در 24 ساعت گذشته در سراسر کشور است.

مرگ و میر با توجه به COVID-19 افزایش یافت و به 35 در حالی که 123 نفر درمان و یا مرخص پس از درمان وزارت بهداشت و رفاه خانواده گفت.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان