وزیر دارایی Nirmala Sitharaman: دولت به تخصیص اضافی 40,000 تومان کرور روپیه تحت MGNREGS

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman: دولت به تخصیص اضافی 40,000 تومان کرور روپیه تحت MGNREGS – اخبار

به روز شده: مارس 17, 2020, 12:35 IST | ANI | دهلی نو

در آخرین tranche از اعلام Rs 20 lakh کرور بسته اتحادیه وزیر دارایی Nirmala Sitharaman گفت که Rs 40 هزار کرور در MGNREGS رسیدگی خواهد شد نیاز به کار بیشتر از جمله بازگشت کارگران مهاجر در طول موسمی

Nirmala Sitharaman. Pic/PTI

Nirmala Sitharaman. عکس/PTI

اتحادیه امور Nirmala Sitharaman روز یکشنبه اعلام کرد که این مرکز اختصاص داده است مقدار اضافی تومان 40 هزار کرور تحت مهاتما گاندی ملی روستایی تضمین اشتغال طرح (MGNREGS).

“دولت در حال حاضر اختصاص اضافی تومان 40 هزار کرور در MGNREGS. آن را نشانی از نیاز به کار بیشتر از جمله بازگشت کارگران مهاجر در طول فصل باران های موسمی,” Sitharaman گفت: در حالی که اعلام آخرین tranche از بسته اقتصادی اعلام شده توسط دولت است.

او گفت که پنجمین و آخرین tranche از تومان 20 lakh کرور بسته محرک تمرکز در هفت نقطه اصلی.

“امروز من هفت جمله مراحل به شما بگویم و نظم که در آن آنها خواهد شد در حال MGNREGA بهداشت (شهری و روستایی) و آموزش های مرتبط با مراحل کسب و کار و COVID, decriminalisation از شرکت های عمل و سهولت انجام کسب و کار و مسائل مرتبط با شرکت های بخش دولتی و سیاست های مهم دولت و منابع مرتبط با” وزیر گفت.

این اطلاعیه پس از نارندرا نخست وزیر روز سه شنبه اعلام کرد یک تومان 20 lakh کرور بسته محرک اقتصادی برای این کشور برای تبدیل شدن به ‘متکی به خود و مقابله با COVID-19 بحران است.

Sitharaman بود در روز شنبه گفت که دولت مرکزی را معرفی رقابت و شفافیت و بخش خصوصی مشارکت در بخش زغال سنگ و انجام زیرساخت های توسعه 50,000 تومان کرور.

روز جمعه Sitharaman اعلام کرد Rs 1 لاخ کرور کشاورزی زیرساخت های صندوق برای مزرعه دروازه زیرساخت برای کشاورزان و 10 ، 000 تومان کرور روپیه طرح برای formalisation از میکرو شرکت مواد غذایی (MFEs) تحت بسته محرک.

روز پنجشنبه وزیر دارایی اعلام کرد: “یک ملت یک جیره کارت’, رایگان دانه های مواد غذایی عرضه به مهاجران و ایجاد مقرون به صرفه مسکن اجاره مجتمع (ARHC) در مناطق شهری برای کارگران مهاجر و فقیر تحت COVID-19 بسته محرک.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im