در نهایت یک جواب! جغرافیا نمره به طور متوسط از دیگر SSC مقالات

در نهایت یک جواب! جغرافیا نمره به طور متوسط از دیگر SSC مقالات – اخبار

به روز رسانی: 28 مه سال 2020, 07:41 IST | Pallavi هوشمند | بمبئی

دولت هیئت مدیره در نهایت تخلیه هوا در آخرین مقاله که نمی تواند انجام شده دانش آموزان به طور متوسط از آنها چه نمره از 440

A student goes through her notes before the SSC exam earlier this year

یک دانش آموز می رود از طریق یادداشت ها قبل از SSC آزمون در اوایل این سال

پاکسازی هوا بیش مارک از آخرین SSC کاغذ از جغرافیا است که لغو شد در میان COVID-19-ایجاد می شود مستند این ایالت ماهاراشترا هیئت ثانویه و بالاتر متوسطه آموزش و پرورش گفت: دانش آموزان داده خواهد شد و علائم آن به طور متوسط از آنها چه نمره در پنج مقاله.

SSC بررسی است و شش مقاله به ارزش 600 علامت. از مجموع 120 علائم برای ارزیابی درونی و عملی امتحانات. جغرافیای نظریه کاغذ بود برای 40 مارکس. نمره برای این خواهد بود که به طور متوسط باقی مانده 440 علائم.

همان فرمول استفاده می شود برای جایزه علائم به صورت حرفه ای افراد امتحانات که نمی شد برگزار شد. “این تصمیم گرفته شده پس از مشاوره از کارشناسان در این زمینه است. هر دو SSC و HSC فرایند ارزیابی است که در میان این مستند گفت:” Shakuntala کلم رئیس ماهاراشترا دولت هیئت مدیره از متوسطه و عالی آموزش متوسطه.

بیش از 17 لاخ دانش آموزان به نظر می رسد برای SSC معاینه این سال است. جغرافیای کاغذ بود که برگزار شد در مارس 23. این تصمیم اما نا امید معلمان جامعه است. Prashant Redij از ماهاراشترا مديران انجمن گفت: “آن شده اند که بیشتر مناسب برای ارزیابی دانش آموزان در 560 علائم تنها خروج از 40 علائم جغرافیا را کنار بگذارند. این امر را تضمین است که کودکان در حال ارزیابی بر اساس علائم کامل آنها به نظر می رسد برای. به طور متوسط 440 ممکن است منجر به سردرگمی و در نتیجه در برخی از پدر و مادر در حال حرکت دادگاه.”

23 مارس
بعد جغرافیای کاغذ قرار بود برگزار شد

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de