FIH Pro League: برو چهارم و تسخیر

FIH Pro League: برو چهارم و تسخیر – ورزشی

به روز شده: May 05, 2020, 07:36 IST | Ashwin Ferro | بمبئی

دروازه بان روابط عمومی Sreejesh تحسین هند در جهان بی سابقه شماره 4 رتبه بندی با تمرکز بر بازی های المپیک است.

India goalkeeper PR Sreejesh effects a save against Belgium in a FIH Pro League encounter in Bhubaneswar recently. Pic/Hockey India

هند دروازه بان روابط عمومی Sreejesh اثرات ذخیره در برابر بلژیک در یک FIH لیگ برتر روبرو می شوند در Bhubaneswar به تازگی. عکس/هاکی هند

هندی هاکی سازگار تناقضات وجود بیش از دهه گذشته و نیم دروازه بان روابط عمومی Sreejesh ایستاده بود مثل یک سنگ پشت—دفاع از غواصی و تحویل کالا. پس هنگامی که او را تحسین یک نقطه عطف خاص باید آن را با ارزش است.

هندی مردان هاکی تیم به دست آمده یک دنیا شماره 4 FIH رتبه بندی به تازگی و Sreejesh معتقد است این بهترین چیزی که اتفاق افتاده است به مدرن هاکی.

“زمانی که من شروع به بازی برای هند در سال 2006 رتبه بندی ما بود که راه فراتر از 10. و ما مشاهده تیم های برتر و سپس مانند آلمان و استرالیا و هلند به عنوان خدایان از این بازی است. پس, امروز, رتبه بندی می شود در کنار و یا بالای آنها احساس بسیار ویژه” Sreejesh, 31 گفت: اواسط بعد از سای مرکز در بنگلور بعد از یک جلسه تمرین در جریان ملی کمپ وجود دارد.

“افزایش رتبه در سال 2010 آغاز شد پس از معرفی مربیان خارجی که تبدیل همه چیز در اطراف به طور چشمگیری. نام مانند خوزه Brasa مایکل Nobbs تری والش Roelant Oltmans…Ric Charlesworth با ما بود به طور خلاصه بیش از حد. در بین وجود دارد Harendra سینگ که بیش از حد بسیاری انجام دادیم. دومین عامل مهم است که کمک به ما در افزایش رتبه بندی حق رای دادن بر اساس هاکی هند لیگ برتر آغاز شد که در سال 2013. قبل از آن ما خواهد بود در ترس از بازیکنان برتر جهان به عنوان ملاقات ما به ندرت اما با HIL آنها با ما زندگی می کنند و این تعامل تقویت اعتماد به نفس ما” توضیح Sreejesh 2014 و 2018 FIH قهرمانان جایزه بهترین دروازه بان.

PR Sreejeshروابط عمومی Sreejesh

با رتبه بندی بالا هر چند در می آید و تیم هند نمی توانیم هر گونه لغزش-یو پی اس با بازی های المپیک در دست احساس Sreejesh: “ما باید به کار سخت تر است. ما را مورد ضرب و شتم نیروگاهی مانند هلند و استرالیا [در FIH لیگ برتر] اما نیاز به انجام است که به طور مداوم در ساخت به توکیو بازی ها.”

صحبت از بازی های المپیک این خواهد بود که سومین و احتمالا نهایی بازی. پس چگونه می خواهد او رویکرد آن ؟

“در اولین بازی های المپیک [2012 لندن] من هیجان زده برای دیدن جهان بالا ستاره های ورزشی. من شیفته به زندگی در همان روستا به عنوان اوسین بولت و سرنا ویلیامز. شاید که در زمان دور تمرکز من [هند به پایین قرار می گیرد]. در ریو من اجتناب شود تمام حواس پرتی و تمرکز بر بازی ما بهتر بود [هند از دست 1-3 به بلژیک در چهارم]. در توکیو آن را به ارشد بازیکنان مثل خودم SV Sunil, Rupinderpal سینگ و دیگران برای القای همان نگرش در برخی از جوانان ما خواهد شد که بازی اول خود را در بازی های المپیک است. آنها باید چشم پوشی از همه چیز و تنها به فکر بازی بعدی. فقط در آن می تواند ما را در تحقق بخشیدن به رویای ما از یک سکو به پایان برسد.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im