مبارزه هند از دست دادن 3-4 به عنوان دارندگان استرالیا در FIH لیگ برتر

مبارزه هند از دست دادن 3-4 به عنوان دارندگان استرالیا در FIH لیگ برتر – ورزش

به روز شده: فوریه 22, 2020, 12:03 IST | PTI | Bhubaneswar

سرخپوستان کردم یک فرصت طلایی در دقیقه آخر بازی زمانی که آنها اعطا گوشه مجازات اما Rupinder سینگ سعی کنید رفت و گسترده ای از هدف. هند و استرالیا خواهد شد و مربع خاموش در بازی دوم در اینجا در روز شنبه.

هند مبارزه سخت و قبل از از دست دادن 3-4 تا مدافع عنوان قهرمانی و استرالیا در اولین مسابقه خود را از دو پا FIH لیگ برتر روبرو می شوند در اینجا در روز جمعه. ساخت اولین خود را در فصل دوم FIH لیگ برتر, سرخپوستان نمایش داده می شود پتانسیل خود را با این ادعا پنج امتیاز از یک ممکن است شش برابر هلند قبل از این ادعا یکی دیگر از سه در یک خیره کننده 2-1 پیروزی بر بلژیک حاکم جهان و قهرمانان اروپا.

قرمز شیرها در پشت صحنه با 3-2 برنده شدن در بازی دوم. اما میزبان ساخته شده بودند و به زحمت با جهان ندارد.2 استرالیا قبل از اینکه در نهایت از دست دادن بازی در یک برخورد نزدیک. دیلن Wotherspoon (6 دقیقه) تام Wickham (18) ترجمه تیز (41) و یعقوب اندرسون (42) به ثمر رساند و چهار زمینه اهداف برای برندگان. هند اهداف آمد از چوب راج کومار Pal (36, 47) و Rupinder Pal Singh (52). به موجب این پیروزی استرالیا نقل مکان کرد تا مقام سوم در جدول رده بندی با نه امتیاز از پنج بازی در حالی که هند یک پله با هشت امتیاز به عنوان بسیاری از مسابقات.

استرالیا نشان داد که چرا آنها در نظر گرفته به عنوان یکی از بی رحمانه ترین تیم های هاکی در جهان مصرف سرب با شانس اول بازی در دقیقه ششم با Wotherspoon منحرف خانه تیز مناسب عبور از محدوده نزدیک پس از یک عالی از کاپیتان آران Zalewski. سرخپوستان تلاش برای جستن به عقب از اوایل شوک اما محروم بودند توسط استرالیا با اعتماد به نفس دفاعی واحد. Wickham دو برابر استرالیا با استفاده از یک خنک پایان از محدوده نزدیک به بهره برداری از خانه کاملا وزنی عبور از ادی Ockenden در دقیقه 18 خیلی به ناامیدی از این تیم در خانه. این Kookaburras رفت و به استراحت با دو هدف استفاده. پنج دقیقه به سه ماهه سوم هند به دست آورده گوشه مجازات اما Rupinder را بکشید-تلنگر بود درخشان خنثی جیک Harvie. یک دقیقه بعد میزبان کشیده هدف بازگشت هنگامی که راج کومار به ثمر رساند از ارتجاعی پس از Rupinder اولیه تلنگر از یک گوشه مجازات مسدود شده بود توسط دروازه بان استرالیا اندرو منشور.

دقیقه بعد هند نگهبان کریشن بهادر Pathak ساخته شده خوب صرفه جویی به انکار کوری باشد سعی کنید از گوشه مجازات. اما استرالیا نگه داشته تا فشار به ثمر رساند و دو بار در طول دو دقیقه را راحت 4-1 منجر شود. اول تیز سیلی خانه اولین بار تلاش و سپس اندرسون عبور گلوله از سمت چپ رفت و در زیر بدن از Vivek به استرالیا 4-1 منجر شود. اما سرخپوستان نمی دهد و کاهش حاشیه چهار دقیقه بعد وقتی راج کومار به ثمر رساند جریمه زمینه هدف دوم خود را از روز است. هشت دقیقه از نهایی hooter, Rupinder به هند امیدواریم که پس از تبدیل مجازات به گوشه را scoreline 3-4. جانباز هندی دروازه بان P R Sreejesh پس از آن آمد به هند را نجات انکار هر دو اندرسون و کورت Lovett با برخی از عالی صرفه جویی برای حفظ میزبان در شکار. سرخپوستان کردم یک فرصت طلایی در دقیقه آخر بازی زمانی که آنها اعطا گوشه مجازات اما Rupinder سینگ سعی کنید رفت و گسترده ای از هدف. هند و استرالیا خواهد شد و مربع خاموش در بازی دوم در اینجا در روز شنبه.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de