احساس نا امید پس از من برداشت 2007-08 استرالیا تور: Parthiv پاتل

احساس نا امید پس از من برداشت 2007-08 استرالیا تور: Parthiv پاتل – ورزشی

به روز شده: Apr 22, 2020, 13:55 IST | ANI | دهلی نو

تست دوم از تور در سیدنی کریکت زمین است که معمولا شناخته شده به عنوان ‘MonkeyGate آزمون’ به عنوان آن را دیدم آتشین در میدان مسابقه بین Harbhajan Singh و اندرو Symonds

Parthiv Patel

Parthiv پاتل

چوگان-حافظ رودخانه Parthiv پاتل در روز سه شنبه نشان داد که او واقعا نا امید زمانی که او را برداشت در تیم ملی برای 2007-08 استرالیا تور.

پاتل همچنین گفت که او می دانست که او را برای مبارزه با چوگان دوم-حافظ اسلات اما نا امید شده بود پس از برداشت در تیم ملی.

حلقه حافظ رودخانه انجام شد یک Instagram Live جلسه با سابق هاي RP Singh.

“این مهم است که در جای مناسب در زمان مناسب است. زمانی که تیم انتخاب کردم برای استرالیا تور در سال 2008 من رقابت برای چوگان دوم-حافظ حافظه به عنوان Dhoni بود سمان جای خود را به عنوان انتخاب اول انتخاب کنید. من disaapointed زمانی که من در تیم ملی” Parthiv گفت RP Singh در طول جلسه.

“دیلیپ Vengsarkar شد رئیس انتخاب او به من زنگ زد و گفت شما انجام شده است به خوبی در آن نگه دارید و سپس او به من گفت که من انتخاب نمی استرالیا, سری,” او اضافه شده است.

در 2007-08 سری, استرالیا هند را شکست داد 2-1 اما در چهار بازی مسابقه مشخص شده بود با controverseies.

تست دوم از تور در سیدنی کریکت زمین است که معمولا شناخته شده به عنوان ‘MonkeyGate آزمون’ به عنوان آن را دیدم آتشین در میدان مسابقه بین Harbhajan Singh و اندرو Symonds.

در Instagram Live جلسه Parthiv همچنین گفت که تمام حلقه نگهبانان در کشور دانست که نمی توان آنها را به عنوان انتخاب اول انتخاب پاسداران به عنوان MS Dhoni ساخته شده بود محل خود است.

“ما تمام شد و رقابت برای دوم-حافظ جدا خودداری کنید. در آن زمان من استفاده می شود به فکر می کنم از من در هر بازی من بازی شما می دانستم که واقعیت thaat کاپیتان از طرف چوگان-حافظ بنابراین شما نمی تواند انتخاب در تیم ملی به عنوان اولین انتخاب” پاتل گفت.

Parthiv بازی های برگزار شده است 25 آزمون, 38 ODIs برای هند است. او اولین بازی خود را در سال 2002 در برابر انگلستان در ترنت پل و او ایجاد رکورد که جوانترین جدا حافظ به بازی بازی کریکت.

او فقط 17 سال و 153 روز که در آن زمان و تا به حال تحت الشعاع رکورد قبلی بودن جوانترین wicketkeeper قبلا برگزار شده توسط پاکستان محمد حنیف (17 سال و 300 روز).

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>