FDA ترک در فروش, ساخت عام sanitisers

FDA ترک در فروش, ساخت عام sanitisers – اخبار

به روز شده: Mar 13, 2020, 11:40 IST | PTI | بمبئی

در چهارشنبه FDA تیم بازرسی فروشگاه های پزشکی در حومه Kandivali داشت و فرد فروش دست sanitisers به یک فروشگاه مالک رسمی گفت:

A lab technician Northwell Labs begins semi-automated testing for COVID-19. Pic/ AFP

یک تکنسین آزمایشگاه Northwell Labs شروع نیمه اتوماتیک تست برای COVID-19. عکس/ AFP

در حالی که مقامات در ماهاراشترا مشغول مهار گسترش این رمان coronavirus برخی از عناصر بی پروا هستند که به دنبال ساختن یک جفتک سریع با فروش عام دست شستن محصولات و sanitisers آمده اند تحت اسکنر دولت سلامت تنظیم کننده. اقدام علیه چنین عناصر سازمان غذا و دارو آمریکا (FDA) راه اندازی کرده است یک سرکوب در خانه رشد واحد است که ساخت عام و شستن دست و sanitisers و فشار آنها را به بازار محلی رسمی گفت.

FDA کشف و ضبط شده است از جمله محصولات با ارزش lakhs در طول حملات در محلی واحد تولیدی در حومه غربی در چند روز گذشته گفت. در چهارشنبه FDA تیم بازرسی فروشگاه های پزشکی در حومه Kandivali داشت و فرد فروش دست sanitisers به صاحب مغازه میگوید. “مقامات FDA از مرد به عنوان آنها دریافتند که sanitiser فروخته شده توسط او تا به حال تولید شده است بدون مجوز. آنها او را به تامین کننده در Kandivali که در آن آنها بهبود sanitiser ارزش سهام Rs 1.5 لاخ” او گفت:.

FDA مقامات و سپس حمله یک توزیع کننده محصولات پزشکی و تصرف عام sanitisers تومان ارزش 1.72 لاخ, او گفت:. این sanitisers بودند که تولید در واحد نمی داشتن گواهینامه معتبر به فروش می رسد و به مغازه های پزشکی مناسب و بدون اسکناس و اسناد رسمی گفت. مقامات FDA نیز مورد حمله یک کلاچ از جمله مشکوک واحدهای تولیدی در Vakola, Kandivali Charkop, او گفت:.

این sanitisers فروخته شد تحت نام های تجاری مانند “دست های امن’, ‘sanskar ayurved’ و ‘گیاهی دست و در دسترس بودند تقریبا در حدود 100 تومان است. Coronavirus شیوع منجر به جهش در تقاضا برای دست شستن sanitisers صابون و ماسک. مقامات شده اند مردم را به طور منظم خود را با دست بشویید و با استفاده از sanitisers به ویروس را در خلیج است.

استفاده از وضعیت تولید از عام sanitisers و شستن دست ها به شدت هل دادن محصولات خود را در بازار رسمی گفت. فروش ماسک و کسانی که از با کیفیت نامطلوب نیز شاهد افزایش در هفته های اخیر, او گفت:. “مردم باید خرید تنها با کیفیت بالا دست sanitisers و شستن دست و که بیش از حد با مناسب صورتحساب. آنها باید به جلوگیری از فریب خورده شدن توسط خرید محصولات عام” این مقام گفت.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de